Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a bölcsességfog nincs...

Ha a bölcsességfog nincs kinőve de már nagyon fáj és valószínű hogy bevan gyulladva és a rtg alapján rosszul helyezkedik akkor lehetséges hogy kiműtik vagy még várnak vele?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha be van gyulladva, akkor nem csinálnak vele semmit, azt nem szabad bántani, míg gyulladt. Adnak rá antibiotikumot. Hogy kihúzzak-e utána, az a te döntésed,ez nem életmentő műtét, hogy az orvos mondja meg, mi legyen. Várhatsz vele, de caak még nagyobb bajt fog csinálni ha rosszul áll. Én kiműtettem, mert úgy sem nőtt volna úgy ki, mint egy rendes fog
2021. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is most estem át 2 bölcsességfog műténten. Elvileg ha nem műtik ki összenyomhatja a többi fogat. Úgy tudom begyulladva nem nyúlnak hozzá de nálam ilyen nem volt. Nekem a műtét szerencsére teljesen fájdalom mentes volt és utána se volt nagyon gáz.
2021. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!