Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » En kb. 3honapja nem fuveztem,...

En kb. 3honapja nem fuveztem, viszont jovo honapban megyek allas interjura, es csinalnak drogtesztet. Hajmintabol fogjak vizsgalni. Valakinek van valami tapasztalata, mennyi ideig mutathato ki? Mindenhol azt olvasom hogy 90 nap.

Figyelt kérdés
Elotte napi rendszeressegel hasznaltam!
2021. jan. 8. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Vágd kopaszra.. azután vedd elő ott a brét a HR esnek, hogy itt van. Ezen talán maradt pár szál szőr.. ;-) kell?! Ezt a hülyeséget.. egy hét, aztán nyoma sincsen.. vagy ott marad a thc a hajadban, és ha már jó zsíros, az lesz a hasis gyanta?! :-) ezért van a raszta.. lefexik aludni.. ragcsalja a haját.
2021. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló nem hülyeség mert a vérből is 30 napig kimutatható
2021. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miféle hely ez ahol hajmintát vesznek?Rendõrség?
2021. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Kannabisz: 7-30 napig a vizeletben, 90 napig a hajban, 14 napig a vérben


Kokain: 3-4 napig a vizeletben, 90 napig a hajban, 1-2 napig a vérben


Heroin: 3-4 napig a vizeletben, 90 napig a hajban, kb. fél napig a vérben


LSD: 1-3 napig a vizeletben; 3 napig a hajban; kevesebb mint 5 óráig a vérben


MDMA (ecstasy): 3-4 napig a vizeletben, 90 napig a hajban, 1-2 napig a vérben


Metamfetamin: 3-6 napig a vizeletben, 90 napig a hajban, 1-3 napig a véráramban

2021. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez most nekem is fogas kérdés. Beírtam a google-ba - de fél perc alatt nem találtam rá választ. Viszont itt sokan furcsa dolgokat írnak - szóval leírom hogy én mit hallottam erről régebben.


A rendőrök mikor bevisznek drogfogyasztás gyanújával (már volt benne többször részem) akkor vizeletet kérnek. Sőt rá is akarnak szó szerint általába beszélni, és ijesztgetnek a vérvétellel.

Mégpedig azért mert vizeletből 2 hétig is kimutatható. Viszont azt meg lehet tagadni. Akkor jön a vérvétel. Viszont vérből csak 3 nap a kimutathatósága. Szóval nem szabad nekünk drogosoknak hagyni hogy a jardok ránk tegyék a parát - és ki kell bírni ha hátrabilincselt kézzel is vesznek vért - mert ha az elmúlt 3 napban nem szívtunk - akkor megússzuk.


Viszont a kérdés a hajról szólt. Erről régebben azt halottam hogy a haj hagymát vizsgálják tömegspektrométerrel - viszont nézhetik az egész hajat is.

Erről azt mondták hogy kb több mint fél millió forint egy ilyen részletes vizsgálat - de ha valaki szívott - és 1 hónap után a hajba került - akkor az addig kimutatható - amíg ki nem esik a hajszál.

(Én ezt hallottam.) Viszont ha igaz is ez - kemény munkahely lehet ahol emberenként egy olcsóbb kocsi árát ráköltik csak a drogtesztre.


Adjátok meg a címet és én is jelentkezek. Vicces lesz mikor szólnak hogy nem vesznek fel (3 napja szívtam). Én meg szólok hogy buktátok a drogtesztet :D :D :D

2021. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Kettes.. persze.. papíron.. voltál már teszten?! Vérből:-) a rendőrség is pisilésböl, akkor majd valaki vacakol hajjal?! Nem NCIS
2021. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk sok egyetemen van tömeg spektrométer.. ingyen is vizsgálják.. ha van minta. És tudják mit kell keresni. De ezek a mérgek napi használat során halmozódnak fel akkora mennyiségben, hogy érdemes legyen mérni.. arra kíváncsiak, rendszeresen használod e. Nem arra, hogy mikor csináltad.. akkor vizelet alapján nézik.
2021. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!