Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy aranyér?

Lehetséges, hogy aranyér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek lehetséges, hogy 21 éves lány létemre aranyerem van? Ha igen akkor mit tudok tenni?


A helyzet az, hogy eléggé sűrűn van, hogy szorulásom van, és az anált is próbáltam már párszor. Hogy őszinte legyek, tetszett is és még terveztem. De a mai nap észrevettem, hogy fáj a kijárat, és mikor elmentem mosdóba akkor egy dudort tapintottam ki ott. Biztos, hogy tegnap még nem volt ott.


Ha valóban aranyér (ugyanis a neten többnyire ezt találtam) akkor mit tudok tenni ellene? Így akkor végleg le kell mondanom az análról is?


Nagyon sokat segítene ha normális válaszokat kapnék, első sorban hölgyektől, akik jártasak a témában.



2021. jan. 8. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
El kellene menni a sebészetre, ott megnézik, hogy aranyér-e, vagy nem. A többi a diagnózistól függ.
2021. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges, de csak orvos tudna biztosat mondani. Ha aranyér, akkor segíthet, ha elkezdesz rostban gazdag érteleket enni, hogy lazább legyen a székleted. Próbáld ki a reparon kúpot és kenőcsöt. Amíg aktív a probléma, addig kerüld az anált, utána pedig lehetőleg ritkán csináld és bőven használd a síkosítót. Ne ülj sokat, de ha ülő munkát van, fél óránként állj fel egy 5-10 percre és sétálgass, hogy felfrissüljön a vérkeringésed. Ezek tanácsok összessége tud segíteni. De külön-külön nem sokat érnek. Ugyanis hiába használod a kúpot és kenőcsöt, ha minden székeléskor a székleted keménysége gondot okoz... Mielőbb próbáld megoldani a dolgot, ugyanis van egy pont, amin túl már csak a műtét segít
2021. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Nagyon sokat segített, közben vissuahúzódott, de ezeket mindenképp megfogadom, hogy a későbbiekben elkerüljem. Mégegyszer köszönöm, hálás vagyok nektek. 🤗
2021. jan. 11. 22:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!