Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a szaunaszeánsz?

Mi az a szaunaszeánsz?

Figyelt kérdés
Meztelenül kell lenni alatta?

2021. jan. 16. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szaunázás a világ legnagyobb részén fürdőruhamentes.

A szeánszon vagy egy szaunamester, ami hoz illóolajokat, valami diszkrét zenét, önti a vizet a kövekre, lepedőszerű dologgal keveri a levegőt, csinál egy kis show-t.

2021. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, így, ahogy az előttem szóló mondta. Különféle illóolajokkal kevert vizet mert a forró kövekre, s az ember az illóolajok jótékony hatàsàt élvezi. Pl. Levendula, citromfű, rozmaring, szantàl a leggyakrabban használt illóolajok. Nem kell meztelen nekem lenni.
2021. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért törcsit vagy köpenyt szabad viselni?
2021. jan. 16. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol kell meztelenül lenni.


A férjem már sok szaunában volt, szeánszokon is. Még eddig mindenhol volt mindenkin egy törölköző. Ami pl alád kötelező, csak arra ülhetsz rá.


Sajnos az én szívem nem bírja.

2021. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat voltam már különféle szaunaszeánszokon.

Jobb helyeken limitált a vendégek száma, és előre megtervezett a program. Általában fürdőruha mentes és mindenki egységesen fehér lepedőt kap. Aztán hogy ki, mit takargat az már egyéni. Van aki éppen csak a "legféltettebb kincsét" takarja, ;) de van aki nyakig bebugyolálja magát.

Ez a kérdés leginkább csak azokat izgatja akik még nem vettek részt szeánszon. Normál esetben természetes, hogy senki sem mutogatja magát, illetve nem kukkol.

Ilyen helyre a pihenésért és a felüdülésért megy az ember.

2021. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A törölköző/szaunalepedő a feneked alatt mindenhol kötelező.
2021. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én idáig azt hittem az, mikor ebéd után alszom egyet a jó meleg irodában.
2021. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számomra a szaunázás és a fürdőruha nem összetartozó fogalmak. Legyen törülköző, amire ráül az ember, de csak ennyi.
2021. jan. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Igen, ez lenne az alap, annak, aki ilyen helyre ellátogat.

Sajnos van olyan ismerősöm, aki "tudja", hogy egy szauna nem egyéb, mint öntörvényű exhibicionisták és perverz kukkolók gyülekezete.

Továbbá veszélyes is, mert mindenféle betegséget össze lehet szedni, hiszen bizonyított, hogy a meleg és a gőz az kedvez a baktériumoknak.

Jah', hogy még sosem járt ilyen helyen???

Á, az nem érdekes, de a fentieket szent meggyőződéssel hirdeti.

2021. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!