Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 órát aludtam, hogy maradjak...

2 órát aludtam, hogy maradjak ébren estig? Olyan módszer érdekelne, amivel nem mérgezem magam.

Figyelt kérdés
Este elaludtam 9 körül, 11-ig aludtam, azóta fenn vagyok, filmet néztem meg ilyenek. Most fürödni készülök, rászánhatok egy órát most. Hogyan maradjak fenn legalább este 6-ig anélkül, hogy rosszul lennék?
2021. jan. 18. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

György-tea álmatlanságra. Napi sport, futás, vagy gyaloglás kb. fél óra. Tévét, rádiót, magnót, telefont, számítógépet száműzni a hálószobából.

Este szellőztetés, kellemesen temperált hőmérséklet, legkésőbb 18 h-ig vacsora. Lefekvés előtt 1 órával György-tea. Fürdés, friss ágyba fekvés.

Alvás.

2021. jan. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hetente cserélek ágyneműt, nem is fekszem bele máshogy. Elektronikát sajnos nem tudom teljesen kiiktatni.
2021. jan. 18. 05:23
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

2 óra alvás több, mint a semmi, többször is előfordult velem. Nem volt semmi különös, semmi extra nem kellett ahhoz, hogy ébren maradjak. Egyszer azért aludtam 2 órát, mert nyaralni mentünk, kb. 10 órát ültem a kocsiban (nem én vezettem), ott se aludtam el. Nemrég egy vizsga miatt aludtam ennyit, nem kellett extra koffein. Mondjuk előny, hogy én amúgy majdnem mindig eleget alszok, ritkán éjszakázok, de akkor bírom.


Amúgy igyál zöld teát, mozogj, hallgass pörgős zenét, kösd le magad, hogy ne unatkozz.

2021. jan. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én mostanában ennyit alszom, hetek óta tart. Egy-egy nap alakult úgy, hogy aludhattam 6-8 órát.
2021. jan. 18. 05:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy voltál ébren,hogy feküdtèl az àgyban és csukva volt a szemed,csak ébren voltàl,az is valami.Amúgy szedj multivitamint,meg én azért innék egy red bullt.
2021. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rámentem a tegnapi kávéra :D szoktam így, hogy csak fekszem, de sokszor az sem megy, stresszes vagyok, és muszáj néznem/csinálnom valamit.
2021. jan. 18. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Stresszes?
2021. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sok gondom van, azokon kattogok.
2021. jan. 19. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!