Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatosan félek a vérvételt...

Iszonyatosan félek a vérvételtől és holnap kell mennem. Mit tegyek, hogy ne féljek?!

Figyelt kérdés

Rosszul szoktam lenni, ájulás is előfordul.


Írjatok, mit tegyek?



2021. jan. 18. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a verveteles asszisztenst, hogy lefekhess, így ha esetleg egy pillanatra el is vesztened az eszmeletedet nincs az a rizikó, hogy bevered a fejed.

+Szólj h félsz.

Én a félős pacienseknek mindig felajánlottam, hogy lefekhetnek. Volt, aki tudta magáról, hogy ajulos és egyből szólt.

2021. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is fel kellene mérned, hogy miért félsz ettől, másodszor állj úgy hozzá, hogy ez a kis semmiség a te javadat szolgálja majd, harmadszor azt tedd, amit az első válaszoló írt. Sajnos nem mindenki kérdezi meg előre, szóval inkább te tedd meg.
2021. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ájulós vagyok. (Ezért is inkább magánba járok, nem sztk-ba). Meg szoktam mondani még az elején, h.mi a helyzet és engedjék meg, h.feküdhessek v.utána ülhessek még egy kicsit. Mindig van nálam szőlőcukor, csoki, víz/üdítő. Amint végzek, rögtön tömöm magam ezekkel.
2021. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen a segítséget! Úgy fogok tenni, ahogyan javasoltátok.
2021. jan. 18. 21:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindent úgy csináltam, ahogyan tanácsoltátok és ez volt eddigi életem leggördülékenyebb vérvétele, így nem voltam rosszul és nem volt semmi gond - nem is tudjátok, mennyire örülök ennek!!!
2021. jan. 19. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök ennek! :) Nagyon jó olvasni az ilyen visszajelzéseket :))
2021. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!