Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maris baratnoje, Klau, csak...

Maris baratnoje, Klau, csak szerintem hizott el iszonyatosan? Valami betegsege van?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen alkat szerintem, sosem volt vékony.
2020. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is elhízott,de amennyi kajás videójuk van,csodálkozol? Egyébként nincs közünk hozzá,ha így boldog,akkor így boldog.^^
2020. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
mintha közöd lenne hozzá :D
2020. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

par eve meg kifejezetten vekony alkat volt

kozom nincs hozza, de mivel kozszereplok, es vallaljak az arcukat, eletuket mar jo par eve, ezert megkerdezhetem :)

2020. ápr. 6. 18:43
 5/15 anonim válasza:
100%
egy időben diétázott, és fogyott is valamennyit, nem tudom, miért hagyta abba. :S Arcra még mindig szép, de a kisugárzásán is látszik, hogy jobban érezte magát a bőrében régebben. Valószínű, hogy van valami egészségügyi háttere is, erről mondjuk szívesen néznék videót, sokat segítene vele azoknak, akik szintén hasonló cipőben járnak, bár az is igaz, hogy az ő dolga. Ha nem akar róla beszélni, akkor nem beszél.
2020. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Lehet el vagyok maradva a korral... de ki az Maris és Klau? :D
2020. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 youtuberek. ha erdekel keress rajuk, igy vannak fenn ahogy emlitettem oket
2020. ápr. 6. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
99%
Én követem őket, de mostanság tényleg ezekre a kajás videókra álltak rá nagyon. Klau "Mi lesz a vacsi?" videójában is, ahol gyrost csináltak, maga mondja, hogy nagyon csámcsogós, és Mariann is megerősíti. Szerintem ez baromi igénytelen, elhiszem, hogy Mariann egy tök elfogadó lány, de szerintem Klaunak is törekednie kellene arra, hogy kicsit hasonlítson arra, akibe anno Mariann beleszeretett. Nyilván van valamilyen betegsége is, mert hónapokkal ezelőtt tett ki több képet is, hogy vizsgáltatokra jár, meg vért vettek tőle. Kívánom, hogy minél hamarabb visszataláljon önmagához, és boldog legyen (mert látszik, hogy így nem teljesen az).
2020. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Na meg, azt is észrevettem, hogy Klaudia rendkívül kioktató stílusban beszél Mariannal, mindenért lecseszi.

Emellett Klau azt hiszi, ő Gordon Ramsay női megtestesülése, csak azért, mert alapvető ételetek el tud készíteni: töltött káposzta, pizza, levesek, stb.

Nagyon szerettem a videóikat, Mariannal továbbra sincs különösebb problémám (kivéve, hogy direkt adja a bénát a konyhában, meg játszik az étellel, direkt magasról önti a dolgokat a tányérba, had szóródjon szét), ezért nagyon sajnálom, hogy Klaudia ilyen irányba fordult. :/

2020. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Uh, meg rossz nézni, amit Klaudia művel a konyhában, mikor főz... belenyal mindenbe, nyalogatja az ujját, beleharap a sajtba, utána azt visszateszi... Tudom, biztos más is csinál ilyet, de legalább ne akkor tenné, mikor felveszik az egész főzést. :/
2020. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!