Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vettem egy anyejegy eltávolító...

Vettem egy anyejegy eltávolító pent.(ceruzát) Youtube-on vannak erről videók szóval nem egy gagyi cucc, sokaknak bevált. Kérdésem az valaki segítene privát üzenetben ennek a biztonságos használatáról?

Figyelt kérdés

#anyajegy #Anyejegy eltávolitás ceruzával #otthoni anyajegy eltávolitás #Anyjegy leszedése #Anyjegy eltávolitása egyénileg #Anyjegy eltávolitása otthon
2021. jan. 19. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem troll vagy, akkor meg rosszabb.
2021. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te normalis vagy?? Azonnal dobd ki azt a szart. Ha gondod van egy anyajeggyel, szepen tessek befaradni egy borgyogyaszhoz, aztan majd az orvos eldonteni, hogy mit kell csinalni. Egyebkent is ha gyanus az anyajegy, el kell kuldeni szovettanra, mert ha talalhatoak benne rakos sejtek, akkor kb veged is van, amint ezt te hazi modszerekkel akarnad kikaparni. Ez nem igy megy!

A borrak attetesedik a legkonnyebben es a leggyorsabban, csak szolok.

2021. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Esetleg vakbèl eltàvolító szettet nem lehet ott kapni ahol ezt vetted? 🤦‍♀️ hallgass az előzőekre, dobd ki és menj bőrgyógyàszhoz
2021. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy bőrgyógyászhoz menj, aki ért ehhez esetleg szövettant is csinál belőle, hogy nem rosszindulatú-e, szedd csak le valami drága hülyeséggel, hátha jó kis szövődményei lesznek. Olyan buta vagy, mint egy lapát vizes sóder, barátom.
2021. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na és mennyiért vetted? Csak érdekel, ugyanis nekem is volt egy zavaró anyajegy az arcomon. Jó indulatú volt és szemölcsszerű, vagyis kiálló. Mivel az arcomon volt nem mertem metszetni, mégha az biztonságosabb is, szóval elmentem maszek bőrklinikára. 15 ezer forint volt, fájdalommentes és összesen 5p a beavatkozás. Ennek két hónapja. Alig maradt nyoma. Korrektorral már 2 hét után sem látszott a helye. Évekig halogattam, pedig utáltam és végül olcsón 5p alatt önbizalmam lett. Nem érdemes házilag sz*rakodni, mert veszélyes és hosszadalmas. Ok, a lézer sem a legbiztonságosabb, nyilván van amit tilos is, de mégis csak orvos csinálja, így gondolom nem tiltott és azért nem veszélyes. Ezeknél a youtube-n láttam módszereknél meg házi praktikáknál biztosan nem. Amúgy anyámnak a kezéről szedtek le egyet kivágással. Annak sem maradt nyoma csak hosszabb a gyógyulás. Szóval a lényeg, hogy olcsóbb is biztonságosabb lézerezni is, mint amire te készülsz. Ha a képeden van, akkor a 2 hét sem lehet gond, mivel úgyis maszkot kell hordani...
2021. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!