Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tartós táppénzen vagyok 4...

Ha tartós táppénzen vagyok 4 órás bejelentéssel milyen segély (ek) et igényelhetek pl a polgármesteri hivatalban és/vagy a tb-nél?

Figyelt kérdés
egy főre jutó havi jövedelem kb.:40 ezer Ft,ha táppénzzel számolok akkor kb.:35 ezer Ft
2010. aug. 15. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, de ha táppénzen vagy, akkor nem dolgozhatsz,4 órában sem, mert automatikusan megszűnik a táppénz folyósítása, hiszen keresőképes leszel.
2010. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is dolgozom,hiszen nem tudok,csak azért érdekel mert most elég sovány lesz a táppénzem ezért szeretnék kérni valami segély szerűséget és nem nagyon vagyok otthon a témában.Jó lenne kipótolni egy kicsit a táppénzt,meg már nehogy már csak a "brazilok" igényelhessenek segélyt.Egyszer kerülök ilyen helyzetbe akkor egy kicsit elvárhatnám hogy segitsen rajtam a Magyar állam.Remélem igy érthetö a kérdésem.
2010. aug. 15. 17:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 3 hete történt a balesetem és előtte dolgoztam és a munkahelyemen 4 órás munkarendbe vagyok bejelentve.
2010. aug. 15. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, de igen, a Magyar Állam sz.arik rád.Meg rám is, meg még egy csomó hasonlóan pórul járt emberre.Ha táppénzen vagy, keresőképtelen vagy.Ennyi.Bármilyen munka azonnal megszünteti az ellátást, vagy a táppénz pénzbeni értékét csökkenti.Ki van ez találva.
2010. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!