Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kékül el a kezem mostaná...

Miért kékül el a kezem mostanában? Előtte soha nem kékült el,elég fiatal vagyok szóval nem tudom miért kékül el minden este a kezem,sötétkékre?

Figyelt kérdés

Általában mikor tanulok este olyankor szokott bekékülni, de van mikor néha napközben is bekékül,és fájni is szokott ha kék,és általában fürdés utánra már nem kék,hanem visszanyeri az eredeti színét a kezem!

Ez ugye nem utal valamilyen komolyabb betegségre?

Érdemes kivizsgáltatni?



2021. jan. 21. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp vizsgáltasd ki.

Verszegeny nem vagy véletlen?

2021. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az,azt még elfelejtettem írni,pedig akkor legalább tudnám honnan ered a kékülés.
2021. jan. 21. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz mindenféleképpen! Nem art, ha megnezik
2021. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fura tudom, de nekem a farmernadrágomtól kék, de rohadtul. Voltam is orvosnál, leste ő is hogy mi a f.? Mire nyomkodni kezdte a bőrt itt ott, kiderült hogy semmi köze a színnek a vérkeringéshez. Fürdes után minden oké lett.

Nem hinném hogy komoly baj lenne. Ha annyira kék, akkor nem éreznél a kezeddel szinte semmit ha ez keringési probléma lenne.

2021. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!