Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alphamale testobooster szedésé...

Alphamale testobooster szedésének mellékhatásainak elkerülése?

Figyelt kérdés

Január elsején kezdtem el edzeni saját testsúllyal, és mellé szedek alphamale testobooster tablettát (120g, erős anabol tartalmú, tehát szteroidnak minősül.)

Amint megnyitnak az edzőtermek járni szeretnék heti 5-6 alkalommal.

A kérdés az, hogy egy három hónapos (napi 4db,nagyjabol 300 mg-nak felel meg) szedés után mennyi a valószínűsége a komoly mellékhatások kialakulásának? (Kérlek ne oktassatok ki arról, hogy Milyen hülye vagyok, tisztában vagyok a mellékhatásaival és a pozitivumaival is.)

Őszintén szólva féltem a májam és a péniszem egészséget. Esetleg mikkel lehet csökkenteni a mellékhatások lehetőségét? Gyógyszer, stb?

Megjegyzés: Légyszives ne arról legyen szó a válaszokban, hogy idióta vagyok így jártam stb. Betegesen kicsi az önbecsülésem, mar már tükörbe alig tudok nézni. A lényeg hogy gyorsan érjek el nagy változást amit testi adottságaim és a szteroidoklal együtt el tudnék érni, azaz nagyjából 4-5 hónap edzés.



2021. jan. 22. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
A számokat elírtam.. Tehát 120 db os es napi 4 tabletta. Egy hónapos adag
2021. jan. 22. 22:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az amit a gymbeam forgalmaz?
2021. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az, igen
2021. jan. 24. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Na most több dolgot nem értek, egyrészt minek veszel ilyet ha kezdő vagy, fölösleges pénzkidobás. Inkább multivitamin helyette, vagy ha nagyon kell fehérjepor. Egyébként nem szteroid, és nem tudom hol olvastad hogy annak minősül, és hogy gondoltad hogy szteroidot lehet kapni a boltba. Ebbe olyan anyagok vannak, amik serkentik a tesztoszterontermelésedet, ezáltal valamennyitvel(elhanyagolható) többet fog termelni. Szteroidoknál tesztoszteront viszel be közvetlenül. Tehát semmi májkárosodásod nem lesz,nem fog a libidód lankadni, mert nem tesztoszteront vittél be,hanem tesztoszteron fokozót,de abból is nagyon keveset,de mivel több lesz mint eddig, úgy érzed hogy erősebb,fitebb vagy. Ha rám hallgatsz még ezt az dobozt használd, de gyors fejlődést nem fogsz tudni elérni 5 hónap alatt. Ez a sport a kitartásról szól, a melót nem tudod megkerülni semmivel(Kivéve ugye az anabolikus szteroidokkal, de az más téma).
2021. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értelek teljesen. Lehet szimplán népbutítás is az olyanoknak, mint én.. De a dobozon es az oldalon is írva van hozzá, hogy erős anabolikus hatással. :/
2021. jan. 24. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem népbutítás,mert később lehet jól fog jönni,meg valamire biztos jó,de szerintem vannak nála sokkal hasznosabb dolgok is:D Egy multivitamin,vagy egy fehérjepor ha nem tudod bevinni az elég fehérjét sokkal többet ér.
2021. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a korrekt választ.
2021. jan. 24. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!