Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire gyakoriak a koronavír...

Mennyire gyakoriak a koronavírus súlyos tünetei?

Figyelt kérdés

Ezekre gondolok:

Láz , ízlelés-szaglás elvesztése , hasfájás , hasmenés , hányás , légzési nehézségek , gyengeség , izomfájdalom , erős fejfájás...

Csak hogy tudjam hogy mennyire veszélyes ez a vírus.



2021. jan. 23. 12:34
 1/8 anonim válasza:
86%

Attol függ hany éves az illető.

De a láz meg a szaglas ízlés elvesztese nagyon gyakori es nem neveznem súlyosnak

2021. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kettőt ismerek, akik elkapták és már túl estek rajta, nekik csak ízérzékelés-szaglásvesztésük volt, semmi egyéb szerencsére.
2021. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem azoknál súlyosak a tünetek, akik amúgy sem egészségesek, akiknek gyenge az immunrendszere vagy/és külsőleg fittek, de az életvitelükben gyökeres változtatásra van szükség vagy eljött az idejük az eltávozásra. Senki nem hal meg, akinek nincs megírva.
2021. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyén függő. Valakin úgy átmegy, hogy észre sem veszi hogy az volt. Valakin meg enyhébb tünetek mutatkoznak, de "semmi komolyabb". Ismerek egy 16 éves lányt, akit koronavirus miatt kórházban kellett tartani 2,5 hétre. Még a mosdóba is alig tudott elmenni pedig szinte a szobája mellett van. Ennek a lánynak az anyukája ápoló a szomszéd városi kórházban. Ő mondta, hogy a fiatalabbakra is ugyan olyan veszélyes lehet, mint az idősekre és több a fertőzött is köztük. (mert mindenhova mennek, házi buli stb.) Csak ezt valamiért eltitkolják. Szószerint ezt mondta.

Mamám, aki 73 éves meg erősebb tünetekkel "simán" átesett a viruson. 2-3 hétig gyenge volt, de hál istennek már jól van.

Szóval ez egyén függő.

2021. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A brit mutáció nagyobb eséllyel okoz súlyos tüneteket
2021. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ezek a "súlyos tünetek" (a légzési nehézségtől eltekintve)...

Amúgy meg orosz rulett.

2021. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 igen ezek súlyos tünetek.

pl.: egyszer voltam már lázas és azt hittem meghalok olyan rossz volt

2021. jan. 24. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban rettegsz, annál károsabb..!
2021. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!