Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináltok akkor, ha csak...

Mit csináltok akkor, ha csak azután derül ki, hogy valamilyen módon megnyomorít benneteket az oltás, miután már belétek nyomták?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 21:35
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Hát tudod... Annyi oltást kaptam már ebben az életben, és mindegyiket túléltem valahogy. Majdcsak túl leszek ezen is.

Ja, és egyik sem nyomorított meg, pedig én még eredeti szovjet vakcinákat is kaptam. (Azóta tudok vörös csillagot rajzolni. :-D)

Cserében nem kaptam el egy csomó betegséget, mint pl. diftériát, szamárköhögést, kanyarót, TBC-t, hepatitist, kullancs encephalitist, stb...

És egyik oltástól sem száradt le a pöcsöm.

Ezzel is teszek egy kísérletet.

2021. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Mit csinálunk? Semmit. Így jártunk. A a világban már 54 millió embert beoltottak. Csak kiderült volna, ha valami gond van az oltóanyaggal. Az oltásba még eddig nem halt bele senki. A covidba már több mint 1 millió ember. Na, melyik a veszélyesebb?
2021. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy megnyomorít minket az oltás, vagy nem, csak azután derül ki, hogy beadták nekünk.

Ez így működik, kivéve ha a Tenet című filmről van szó.

2021. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!