Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy ha meghal...

Az hogy lehet, hogy ha meghal valaki, és bármikor előtte volt covid pozitívra tesztelve, akkor őt covid áldozatnak veszik?

Figyelt kérdés

Viszont, ha valaki a covid oltás után hal meg kicsivel, akkor azt mondják, hogy az illető biztos az alapbetegségei miatt halt meg, az oltás nem játszhatott benne szerepet?


Mi ez az orbitális következetlenség???



2021. jan. 24. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Már a kérdésed sem valós. Nekem covidos kollégáim haltak meg balesetben (pár, hétvégi házba mentek karanténba, letarolta őket egy barom). Egyik sincs a listán.
2021. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Maga Müller Cecília mondta, hogy számolják a "covid" áldozatokat.

Mégpedig úgy, ahogy leírtam.

Úgyhogy engem ne vádolj légyszi hazugsággal.

2021. jan. 24. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Az 2 ismerősöm azèrt halt meg mert kinkrèttan szartak a problèmájára. De amikor meghalt covid került a papìrjaira.

Statisztikákban hinni egy baromság, az emberisègnek sokat kell mèg tanulnia a rendszerek mòdszereiről. Mindig lesz olyan aki vakon elhisz mindent.

De ez így termèszetes talán.

2021. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Ceci nèniről meg annyit hogy azt se tudja nèha hogy adja elő a betanult hülyesègeit.

Totál nem hiteles, de mitöl is lenne az hiszen mèdia szemèlyisèg lett.

2021. jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na tessék, aki itt hazudik az nem én vagyok, hanem a rendszer.

Nyissátok ki a szemeteket, és lássatok, ne csak nézzétek!

2021. jan. 24. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azt nem értem mi ezen az újdonság, eddig is ott bacták át az embereket ahol tudták....
2021. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!