Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A maltofer rágótabletta...

A maltofer rágótabletta tablettát szedhetem magamtól is, orvos megkérdezése nélkül?

Figyelt kérdés

Arra gyanakszom, hogy lehet kevés vasat juttatok be a szervezetembe, mivel mindig fáradt, álmos, erőtlen vagyok, valamint nehezen tudok koncentrálni. A tv-ben lattam ezt a tablettát, vény nélkül is kapható. Gondoltam megpróbálom, lehet tőle bármi bajom ha elkezdem magamtól szedni mint pl.: a c vitamint stb?

19



2021. jan. 24. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szedheted.
2021. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szedheted, bar egy vervetelre el kene menned, mert ha nincs vashianyod, akkor tok felesleges penzkidobas.
2021. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rá van írva, hogy megelőzésre is jó, tehát ugye nem lesz tőle bajom ha mondjuk 1 hónapig szedem, es ezt nwm lehet "túladagolni" ?
2021. jan. 24. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz bajod, de ha már nekiállsz, szedd 8 hétig, és egyél mellé C-vitamint. ha fekete lesz a kaki, attól ne ijedj meg.


csaj vagy amúgy? mert a nők sok vért veszítenek a menstruációkor, ergo tuti nem lesz baj, ha pótlod

2021. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 igen lány vagyok

Köszi a választ:)

2021. jan. 24. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem előtte inkább menj el egy vérvételre :)

Meg ha jól emlékszem fel kell íratni, de lehet rosszul emlékszem

2021. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!