Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy gyorsabban...

Mit tegyek, hogy gyorsabban nőljön a hajam?

Figyelt kérdés
általában minden nap szoktam vasalni, de balsamot mindíg használok hajvasaláskor, hogy ne törjön meg égjen annyira a vége, de még is ha elmegyek fodrászhoz, ugyanott tartok mint eddig, pedig szeretném hosszabbra a hajam..:S
2010. aug. 15. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
és mivel festem a hajam, olyan házipraktikákat lécci amik a hajszint nem befolyásolják.. előre is köszi (:
2010. aug. 15. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is kerülni kellene a vasalást,mert hiába minden úgyis tönkreteszi a hajat,mint a festés is sajnos. :(

Gyorsabb növésre a Bánfi termékeket ajánlják,de hogy őszinte legyek én még nem próbáltam. :) Pakolást bármiből lehet csinálni,alapanyagokat otthon találsz hozzá. Ezek a természetes dolgok sokkal jobbak,mint az a sok vegyszeres trutyi. :) Mindjárt keresek pakolást és bemásolom. :)

2010. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Avokádós pakolás:1 avokádó,1 tojássárgája,1 ek méz

Az avokádót turmixold össze,keverd alaposan össze a tojássárgájával és a mézzel! Kend a hajadra,hagyd hatni 1 órán át,végül alaposan öblítsd le! Hogy a pakolás jobba hasson,tekerd be a fejed fóliába és törölközőbe!


Palokás száraz,festett hajra:2 ek méz,2 ek olivaolaj,2 ek mangó pépesítve

Turmixold össze a mangót és keverd el a mézes olajjal. (Hosszú haj esetén növeld a hozzávalók mennyiségét)! Kend a hajadra,hagyd állni kb. 30-35 percen át és alaposan öblítsd le!


Ezeket találtam,de ha beírod a keresőbe sok találatot kiad! :)

2010. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. aug. 15. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy növő holdban levágatott haj gyorsabban nő. (tapasztaltam):D, ne vágasd fél vagy egy évig, attól függ, milyen gyakran vágod, és ha utána levágatod egy hónap alatt fog 10 cm.t nőni. Amúgy igazavan 1.kommentnek. Amíg nem tudsz festés, de legalábbis vasalás nélkül kibírni 3-4 napot legalább, akkor a hajad nem fog tudni rendesen nőni mert a külső behatások ellen fog védekezni ahelyett. hogy nőne(pl: próbálj beszélni miközben fojtogatnak:ugye hogy előbb levegőt akarsz majd venni):D
2010. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!