Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a körmömmel?

Mi lehet a körmömmel?

Figyelt kérdés

A két nagy lábujjamon a körmöm belseje felé van egy nagyobb sötét barnás/feketés folt. Vicces módon még szimmterikus is. Nem fáj, nem viszket, köröm gombám még soha nem volt, nem úgy vettem volna észre hogy nagyobb lenne mint pár napja. Egyszer csak megláttam hogy ott van.

Nem érzem úgy hogy a köröm felszínén lenne, és csak a két nagy lábujjamon van.



2021. jan. 27. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, meg kell mutatni egy bőrgyógyásznak ha nem múlik.
2021. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szélétől, fölülről?

Ha igen,akkor pl egy reszelővel próbálj meg óvatosan alányúlni.csak annyira,hogy levegős e alatta.

2021. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, a köröm belso részén van hátul, kétlem hogy odáig betudnék nyúlni
2021. jan. 27. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp bőrgyógyászt javaslok,ha pár napon belül nem múlik.


Nem váltottál mostanában cipőt?

Túl szimmetrikusnak tűnik!

2021. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazábol már egy jó pár hete ilyen, azthittem én is hogy csak elfog múlni de nem úgy tűnik. És nem váltottam cipőt sem, az esteleg lehetséges a zokni színét átvegye vagy valami hasonló?
2021. jan. 28. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem történt valami "trauma" vele? Mint például sport közben, túra közben úgy megnyomja a cipő, hogy akkor észre sem vetted?
2021. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmm, munkahelyre tudok gondolni csak
2021. jan. 29. 08:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol?


Esetleg valami munkavédelmi bakancs nem nyomhatta meg?

2021. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szalagról pakoltam, elképzelhető hogy megnyomta a vastag zokni és cipő lábamat de akkor meg fájna gondolom, meg az volt már egy pár hete és azóta nem múlik el szóval nem tudom
2021. jan. 29. 13:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhető akkor,hogy meglesz a ludas, a cipő.Elvileg már ilyenkor nem fáj,és nagyon lassan nő a köröm a lábon.


Mindenesetre, ha nem múlik, akkor csak nézesd meg dokival, nem akarlak rémisztgetni, de melanóma is lehet. (bár szimmetrikus )


Üdv:4,6,8-as válaszoló :-)

2021. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!