Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem fogok lefogyni a...

Ugye nem fogok lefogyni a telmizartántól?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy magas vérnyomásra írták fel, ez az asztmát sem befolyásolja, tudjátok valamilyen köhögés miatt mondta, hogy ezzel kezdünk. Viszont olvastam, hogy a koleszterinszintet csökkentheti, de mi a helyzet, akkor, ha sovány vagyok?

2021. jan. 28. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Attol meg, hogy a koleszterined alacsonyabb, nem fogsz fogyni. Barcsak ilyen egyszeru lenne :D

Amugy ha tul vekony vagy, akkor nyugodtan lehetne figyelni a kaloriabeviteledre is, szamold ki, hogy a szervezeted mennyit eget el egy nap, es ahhoz kepest egyel 500 kaloriaval tobbet.

2021. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Alkatilag vagyok sovány, nagyon sokat eszem:D elég kalóriadús kajákat, de sokat mozgok.


A koleszterin kell az agynak is, nem?

2021. jan. 28. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A lényeg a szóban van....csökkentHETI. Ami nem egyenértékű azzal, hogy csökkenteni is fogja. Csak a jó koleszterinre van szükségünk amúgy.
2021. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a szepszis?
2021. jan. 28. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van vele? Szerinted vermergezest kapsz egy gyogyszertol?
2021. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen, mert ráírták


nem magától a gyógyszertől, hanem hajlamosíthat, h pl. megvágom magam, akkor nem záródnak gyorsan az erek, és felkúsznak a bacik

2021. jan. 28. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Azert nem ennyire konnyu am vermergezest kapni. Nyilvan, ha rozsdas szogbe lepsz, gyogyszertol fuggetlenul is orvoshoz kell menni, de ez egyertelmu szerintem.

Azert, mert lesz egy karcolas a kezeden, vagy megkarmol a macska, nem kapsz halalos vermergezest.

Egyebkent meg ha hinnek minden mellekhatasnak, amit a gyogyszerekre irnak,akkor mar reg halott lennek. Regen sokat szedtem daedalont utazasok alatt hanyingerre, oda van irva, hogy ritka mellekhatas: halal. :D

Amugy ha ennyire felsz egy gyogyszertol, amit orvos irt fel, gondolom nem veletlenul, akkor most mi lesz? A magas vernyomas okozta agyverzestol talan nem felsz? Csak mert gyogyszer nelkul ez bizony gyakori.

2021. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen, mérlegelni kell, valószínűleg a kedvező hatások felé dől a mérleg


élethosszig szedhető?


esetleg ebből a gyógyszercsaládból vannak alternatívák, vagy ez a legjobb?

2021. jan. 28. 19:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!