Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok csinalni, ha egy...

Mit tudok csinalni, ha egy haloszobaba festékspraytfujtam?

Figyelt kérdés
elegge lehet erezni az illatat, és ha bemegyek pl 2 percre akk utana egy jo ideig faj a mellkasom v a mellem oldala. ezert nem vagyok ott mar egy jó ideje. nem akarom hogy bajom legyen. a szelloztetes nem segit. hálószobáról van szo
2021. jan. 28. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De, igen. Csak a szellőztetés segít.

Csinálj kereszt huzatot.

2021. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 1 honapon keresztul szelloztettem, de ugyanolyan a helyzet
2021. jan. 28. 13:53
 3/6 anonim válasza:
Én is fújtam festéksprayt falra a hálószobámban. Fél óra szellőztetéssel teljesen kiment a szaga. Pedig az is nagyon erős volt.
2021. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, megoldódott már?:) Jobb lett, javult valamit a helyzet?:) Remélem,igen.:):)
2021. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még nem:(
2021. márc. 16. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézzé ilyen szagelszívókat, hátha beválik (Én nem értek ezekhez a dolgokhoz.)

Vagy pl nemtom,ha esetleg nem száradt még meg , akkor szórjál ki valahova sót, az beszívja a nedvességet; de minekutána az festéknek a nedvessége, utána már ne edd meg azt a sót, hanem szerintem dobd ki. Meg még létezik páraelszívó is, de szerintem oda most a só elég, az beszívja , amit kell. De tehát utána már ne egyétek meg azt a sót. Amúgy akár több napig is ki lehet szórva, amúgy ha elvileg már -és mindenbizonynyal az- tehát száraz a fal, akkor még akár szerintem a falra is rá lehet szórni, dobálni belőle, és akkor hátha az is jó. Másik


Most jutott eszembe!!!!! Na, hgoy például a hányásszag ellen, hogyha pl valaki rosszulvolt, és összehányta a szőnyeget; akkor SZÓDABIKARBÓNÁT kell rászórni, ha már a hányást sikerült valahogy kiaplikálni a szőnyegből, és tehát a szódabikarbóna az például pár nap alatt semlegesíti a hányás szagát, ha odaszórod, ahova kell. Csak nemtom amúgy, mennyire tapadna oda pl egy falra, de ha meg viszont túlzottan odatapad, hogy leszedhetetlen, akkor meg odatapadhat végleg, és érdes lesz a felület.


Úgyhogy szerintem lehet,hogy neked most egy szagelszívó működne, amikhez én egyáltalán nem értek, csak hallottam ,hogy van olyan berendezés.

2021. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!