Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatodik napja hasmenésem van,...

Hatodik napja hasmenésem van, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni, hát ha van itt hozzá értő.

Antibiotikumot szedtem felfázásra, utána alakult ki a hasmenés.

Az első nap napi 2x volt folyékony, sok székletem.

Második nap nem volt semmi.

Harmadik nap 2x volt folyékony, sok székletem.

Negyedik nap egyszer volt folyékony, sok székletem.

Ötödik nap meg reggelre megint folyékony, sok széklet. Ez volt ma reggel.


Mindennap már az első naptól iszok napi 2 normeflore-t. Mindennap 1-2 banánt megeszek. Ebédre sós főtt krumplit eszek. Megiszok 2 vagy 2,5 liter vizet. Reggelikre is vagy krumplit vagy sós vajas pirítóst eszem. 3. Naptól kezdve szedem a szén tablettát is. 3. Napon 6 szén tablettát. Negyedik napon csak 2-t. Ma meg majd megint igyekszem többet bevenni.


Mit javasoltok?

Gondoltam felhívom az orvost, de előtte felteszem ide a kérdésem, hátha valaki tud valamit javasolni.



2021. jan. 29. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikum mellett nekem is volt hasmenesem, hiaba szedtem probiotikumot. Elmulik, ne aggodj.
2021. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az enterol vált eddig be, patikában vény nélkül kapható. Haziorvosom ajanlotta még anno.
2021. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szedett gyógyszer miatt van ez. Az enterol tényleg jó lenne rá.
2021. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy az ab-fogyasztás 3. napjától szedsz szenet? Az megvan, hogy a széntabletta milyen elven működik? Mert ugyanilyen elven hatástalanítja az antibiotikumot is. Na de mindegy. A legújabb ajánlások szerint nem kell krumplin és kétszersültön élni ilyenkor, lehet normálisan is étkezni.
2021. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szentabletta surgosen. Utana natur joghurt. Plusz normal etkezes . Szentabi meg aznap. Azonnal elallitja a hasmnest.
2021. jan. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szén tabletta, és minden más gyógyszer között, legalább 2-3 óra különbség kell legyen, mert a szén tabletta minden gyógyszert hatástalanit.
2021. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm nektek.

Az antibiotikum szedeset koveto 4. Naptol kezdtem el a szentablettat szedni egyébként.

2021. jan. 30. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!