Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idén ti kevesebbet vagytok...

Idén ti kevesebbet vagytok náthásak, mint tavaly?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te sokszor vagy náthás?
2021. febr. 1. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Évente pár alkalommal, de ez a vírus óta nem változott.
2021. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudsz vele dolgozni? Mennyire zavar a munkában?
2021. febr. 1. 14:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Saját vállalkozásom van, ami pár óra aktív munkát jelent hetente otthonról, szóval nem sokat zavar. Ettől függetlenül számomra a legrosszabb betegség, ami valaha létezhet. Pedig voltam koronavírusos is.
2021. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Talán egy kicsit, de amúgy se nagyon szoktam az lenni. Az elmúlt egy év nagy részét itthon töltöttem, nem is nagyon volt lehetőségem megfázni.

Ha konkrétan arra gondolsz, hogy 2021-ben, akkor persze, mert még egyszer sem voltam, de nem lenne fair 1 hónapot hasonlítani egy teljes évhez

2021. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os: És amúgy szoktál náthásan is dolgozni? Mennyire zavar olyankor?
2021. febr. 1. 14:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, náthásan is tudok dolgozni és ha úgy van, szoktam is. Ilyen miatt biztos nem mennék szabadságra, eszembe se jutna. Teljesen egészségesen nyilván jobb, de azért egy nátha annyira nem zavaró, hogy ne tudnék mellette mást csinálni.
2021. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egészen izgalmas, hogy naponta 3-4× kiírjátok ugyanazt a kérdést. Én határozottan kevesebbet vagyok náthás, mint tavaly, de 19/20-ban szinte folyamatosan volt valami bajom ősztől tavaszig. Most szinte semmi. De annyi mindent máshogy csinálok: maszk van rajtam, kerülöm a tömegközlekedést, külön irodába mentem dolgozni, mindig kezet mosok, állandóan nyitva van az ablak, ritkábban járok boltba, sokkal több házhozszállítást veszek igénybe és nagy dózisban tolom a D(és K) vitamint.
2021. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Idén se, tavaly se. Legutóbb talán öt éve lehettem náthás. Ágynak utoljára húsz éve dőltem, kemény négy napra.
2021. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!