Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hogy 2 ismerősöm...

Hogyan lehet hogy 2 ismerősöm is nőtt ettől a tablettatol?

Figyelt kérdés

Egy Vietnami tablettárol van szó ami Koreaban lett kifejlesztve, és 2 Vietnami ismerősöm az egyetemrol mondta hogy ők ettől nőttek 5-6 centit és így 166 centis az egyik lány, a srác pedig 183

És rakerestem, tényleg lehet tőle nőni, még 18 évesen is. A csaj Most nyáron szedte májustól szeptemberig(4 hónap az egész kúra) és májusban volt kb. 160cm, most meg 165-6

Én még nem töltöttem be a 19et úgyhogy gondoltam én is megprobalom es megrendelem majd


Kérdésem a következo : Mitől nőttek meg tőle a barátaim ha igazából 4 összetevő van csak benne : Cápaporc, D vitamin, c vitamin és CBP( koncentrált bioaktív protein) az utolsó fogalmam sincs mi lehet és mire van.


Hozzáértők válaszát várom, okoskodók meg olyanok akik azt írják hogy nem lehet tőle nőni azok inkább ne is írjanak mivel 2 ismerősöm is alatamasztja hogy nőttek tőle, és igen biztos hogy ettől nőttek, hiszen előtte 2 évig 1 centit se nőttek



#Korea #növés #cápaporc #Vietnám #CBP #Bioaktív protein
2021. febr. 3. 11:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
53%

Véletlenek összejátszása.

A tabletta full kamu!

2021. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
55%
Tudom hogy nem ilyen választ vársz, de mostanában tényleg ennyire sötétek az egyetemisták? Gondolom nem orvosira jártok, akkor lenne némi anatómiai alapismeretetek, és tisztában lennétek vele hogy a növekedés nem így működik.
2021. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
74%

Jó, akkor mindenki írja azt, hogy csak vegyél belőle több dobozzal, mert tuti fogsz tőle nőni....??????


Minek írod ki a kérdést, ha ellenvélemény (jogos szkepticimus) számodra nem kell....???

2021. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
67%
Mellesleg az ember 25 éves koráig nőhet.
2021. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
52%
Valószínű, hogy növekedési hormon van benne. A törpe növésűeknek szokták adni. Óvatosan szedjétek, nehogy túl nyúljatok !
2021. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Gondolom te se orvosira jársz és nem tudod ennek a tablettanak a mechanizmusát, azt se tudod mi az a CBP és nem tudod bizonyítani hogy nincs hatása. A másik meg az hogy ez nem valami kamu teleshopos retek, csak Európaban nem egy ismert termék. Ázsiában elég népszerű és rengeteg tehetősebb ember vásárolta már, és azért 95 százalékkal működik, ami sokat elmond. Lehet hogy én de vagyok jártas a témában, de te se vagy az is biztos. Nem tudod hogy ez a CBP milyen biológiaii folyamatokat indít be/ segít elő a testben.
2021. febr. 3. 12:22
 7/46 anonim ***** válasza:
66%

Ja-ja, persze... Ázsiában..


Nem ismered a mondást, hogy "messziről jött ember azt mond amit akar" ?????


:)))))


Azt is tudod, hogy az ilyen állítólag tuti módszerek miatt komplett állatfajtákat kipusztítottak...? Lsd. tigris péniszből, vagy orrszarvú orrából készült "tuti" potencianövelő szerek és a többi...

Mind kamu!

2021. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Harmadik és első , nektek pedig csak annyi hogy sztetek az logikus hogy 16 évesen 163cm volt lanykent, nem nőtt semmit 2 évig, majd szedte a tablettát 4 hónapig és +5 cm az veletlen egybeallas:)?

Ne rohogtesd ki magad

Érted pont akkor no ilyen sokat amikor szedi a tablettát, á még véletlenül se a tablettatol nőtt. Meg az ő ismerőse aki Ázsiában el ő se a tablettátol nőtt 8 centit hanem biztos csak úgy xddd

2021. febr. 3. 12:26
 9/46 anonim ***** válasza:
48%

Valóban nem járok már orvosira, már rég befejeztem az egyetemet. De nem vagyok hajlandó kifejteni hogy mit készülsz beszedni, mert arrogáns vagy, nekem meg nem érdekem arrogáns embereken segíteni 🤷‍♀️

Szedd csak.

2021. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Pinvicki Gábor nem írja a növekedesi hormont. CBP az kapcsolódik ahhoz?
2021. febr. 3. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!