Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tull lehet adagolni magam 1...

Tull lehet adagolni magam 1 db ecstasy tablettátol?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 02:43
 1/10 anonim válasza:
ennyi nem számít túladagolásnak :)
2020. máj. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha egészbe bedobsz pl egy Piros Philipp Pleint ami majdnem 240 mg mdma. Vagy ott vannak a még erősebb lasztik. Az már ha nem is halálosan de valszeg túladagolás. Mármint szétcsavarna nagyon.


Pl a zőld heinekentől ami 300 mg-s volt pár ember aki meg is halt!

2020. máj. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dugd fel a seggedbe akkor sikerülni fog.
2020. máj. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2: ne légy tudatlan.


2000mg kell az embernek legalább hogy túladagolja magát az xtc től

kísérleti patkányoknál 325 mg/testsúlykilogrammonkémt de így is 50% elhalálozási arány volt.


De egy bogyótol is ott maradhatsz ha valami legál/herbál ekit kapsz és épp szar mint anno a supermanes.

2020. máj. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy nyomhatnál hasznosabb, nem extrém toxicitású stimulánsokat is
2020. máj. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Yep

Ki tudja hogy egy bemindenezett hülyegyerek milyen összetételű fost ad a kezedbe.


Ha nem vagy 100%ig biztos az összetételében akkor bottal se érj hozzá.

Vagy oroszrulettezz...

2020. máj. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
39%
# 5 Mire gondolsz? Szerintem az mdma nem annyira toxikus! Sőőt ha azt vesszük szerintem pl az sp és gyorsító társai sokkal károsabbak. Talán ha mondjuk kólát nyomna az jobb lenne, de annak meg az addiktív potenciálja magas..
2020. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Fizikailag nem, de mentálisan simán. Hiszen ha mondjuk egyedül vagy, és ráparázol valami hülyeségre pl hogy gyorsan ver a szíved, aztán ez miatt azt hiszed szívrohamod lesz, és a félelemtől még jobban kezd verni, akkor ez így egy folyamat. A félelem a félelemben, és egyre erősödik. Ha valaki nincs ott, vagy nem tudod kiszedni magad ebből a spirálból még rosszul is lehetsz (vagy télleg szívrohamot kapsz). Szóval az a fő kérdés hogy mentálisan le tudod e kezelni jól.

Persze ha bevágsz egy extrém erőset (ma már vannak 300 felettiek is) az simán rottyra tud vágni fizikálisan is. De belehalni valószínű nem fogsz 😃

2020. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a tablettákat úgy készítik általában, hogy koszos pincékben, betonkeverőben, stb. Így alakulhat úgy, hogy az egyik tablettàban kétszer annyi hatóanyag van, mint a másikban, vagy hasonló.

Én egyszer próbáltam a rush-t, és kb az volt velem, amit az előző leírt, ugyan a valódi hatása 1-2 perc, de én reggelig szenvedtem mégis, és nem bírtam lenyugodni, amikor elaludtam kb 10 percre, akkor folyamatosan azt álmodtam, hogy meghalok, emiatt 10 percenként arra keltem, hogy kapàlózok, és iszonyúan ver a szívem.

Én épp ezért nem is próbálnék mást, pedig ez elvileg egy könnyű, legális drog, amire én mégis így reagáltam.

Amit te említesz az már keményebb, de attól is függ, hogy milyet veszel be, milyen "minőségit", és hogy a te szervezeted, hogy reagál rá, lehet hogy pánikrohamod lesz tőle, de az is lehet, hogy tök jól fogod magadat érezni, másnap viszont azt fogod érezni, hogy haldokolsz, vagy épp másnap reggel sem lesz tőle bajod. Minden esettel hallottam már történeteket.

2020. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7#


Kulcsszó: "szerintem"


Ezt csak tudományos forrásból lehet tudni. Az MDMA nagyon neurotoxikus, a koksz pedig sokkal kardiotoxikusabb mint a többi stimuláns.


Az amfetamin mégcsak nem is neurotoxikus közvetlenül, csak magas adagoknál és 40c feletti testhő mellett

2020. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!