Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a valós szorongást az elvonási tünettől?

Figyelt kérdés

Pár hónapja gyakran erős szorongással küzdök, az orvosom erre Frontint adott, olan dózisban hogy reggel-este egy 0.25mg-os tablettának a felét vegyem be, tehát reggel az egyik felét este pedig a másikat.

Természetesen volt oka a szorongásomnak, de úgy érzem azt legbelül helyre tettem, de lehet hogy mégsem. Ezt nem tudom eldönteni, hogy még mindig szorongok-e vagy ez már csak a gyógyszer elvonási tünete, ha jól hallottam ilyen könnyen kialakul a Frontinnál.

Hogyan lehetne ezeket megkülönböztetni, hogyan vegyem észre hogy melyik lehet?



2021. febr. 4. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor hagytad abba a szedését, mennyi ideig szedted?
2021. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmúlik. A valós szorongás viszont tartós.
2021. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert egész napra egy 0,25-ös, az lepkef1ng. Ennyitől nem lesz elvonási tüneted. ( Én úgy tippelem, inkább kevés neked.)
2021. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor növelni kellene inkább a gyógyszert? Akkor szorongás lesz és nem elvon. tünet.
2021. febr. 4. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:

2x 0,25- öt simán megpróbálhatsz, ha jobb úgy, akkor az úgyis kiderül 1-2 nap alatt. Ha nem, akkor beszélj az orvossal.


3. voltam

2021. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felejsd el a frontint ha jót akarsz!
2021. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valeriana max, Nervenpflege. Ajánlom kipróbálásra. Plusz citromfű tea. Ezek gyógynövényesek, nekem beváltak.
2021. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!