Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a covid oltàs fontossága?

KeyserSöze kérdése:

Mi a covid oltàs fontossága?

Figyelt kérdés

Igazából azt nem értem, hogy aki megkapja mind a 2 Covid oltást (függetlenül, hogy melyik fajtát) az elméletileg védett egy ideig.

Na most aki átesett a betegségen (pozitív tesztek után negatív tesztjei vannak) az is védett elméletileg.

A kérdés akkor az, hogy miért kell folyamatos tesztre járnia aki nem kapta meg az oltást illetve kaptam olyan információkat, hogy akit beoltottak az majd egyszer maszk nélkül járhat kellhet.

Persze nincs hátrányos meg különböztetés meg, hogy a mi és mások érdekei meg egészsége stb. Kicsit propagandának érzem.

Csak kíváncsi vagyok mi a tényleges háttere ennek.



Normális válaszokat kérek legyetek szívesek!



2021. febr. 5. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Hogy beléd ültessék a nano chipet
2021. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy ha szabadon akarsz mozogni, évente egyszer-kétszer kifizeted a dupla oltást. Nem kötelező, tehát nem ingyenes.
2021. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Azért oltanak hogy ne kapd el. Viszont nem tart örökké az immunitás (mint más vírusnál, egyszer atesel utána már ha még is kapod észre sem veszed) ezért kell többször oltani. És hiába esel át egyszer itt sajnos az sem ad teljes védettséget, mert aki egyszer elkapta ugyanúgy elkaphatja. Szóval a cél, hogy az élet mehessen tovább, csak oltással.

A nano chip-es elméletre meg: mégis miért raknák bele? Nem értem. Úgyse érdekel senkit hogy a hétköznapi ember hova megy. Vagy mi másért raknák bele?

2021. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat. Hagy azért kétségeket bennem de értem a lényeget.


A chip-es dologhoz meg annyi, hogy mindenki zsebében ott van a kis okos telefonja úgyhogy semmi szükség másra.

2021. febr. 5. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Hogy szegény bilgéc keressen már egy kis pénzt, annyira sanyarog a nyomorult.
2021. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Az én zsebemben nincs okostelefon. Fészem sincs.
2021. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
25%
Az oltás útlevél a halálba.
2021. febr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy be vagy oltva, még elkapod. Sőt, tovább is adhatod.
2021. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Az oltástól NEM leszel immunis a vírusra. Viszont olyan antitesteket generál, amik “felkészülnek” arra, hogyha elkapnád.

Figyelem!!

A vakcina nem tartalmazza a vírus egyik fajtáját se!

Igen elkaphatod, igen továbbadhatod, de nem lesz súlyos az állapotod.

Úgy kell elképzelni, mint az influenza elleni oltást. Attól még elkaphatod.

Remélem segítettem.:)

Én beadattam magamnak, és élek.

2021. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 es vagyok.

Továbbá biztosíthatlak arról, hogy nem lesz különbségtétel a beoltott és a nem beoltott emberek között. Az oltás önkéntes, ingyenes.

Ezt írja az oltás igazolványon is.

2021. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!