Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy hólyag a számban de...

Van egy hólyag a számban de gőzöm sincs mi az?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy hólyag a szájüregemben de fogalmam sincs mi az, egy kis dudor szemmel nehezen látható de a nyelvemmel ha hozzá érek olyan mint egy kis hegy. Tudom ez hülyén hangzik de már nagyon idegesít! Anyukám szerint egy herpesz csak nem az ajkamon hanem a számban. Viszont gyakran (napi 2x) kenem propolisszal de nem akar eltűnni lassan 1,5 hete ott van. Nem hasonlít az aftára mert nem fehér a teteje. Valakinek van bármi ötlete mi lehet az és mi segítene ? A vírusos helyzet miatt nehéz lenne ezzel most elmenni dokihoz.

2021. febr. 6. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Afta?
2021. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szájfertõtlenitõvel tõbbszõr öblögetni. Lehet legyengültél egy kicsit.
2021. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már eltelt 2 hét mióta írtam. Ezalatt az idő alatt elmentem a házi orvosomhoz és írt fel nekem öblögetőt, 1,5hetig használtam és talán egy kicsit ment lejjebb. Lassan 1 hónapja ott van. Szerintetek mi lehet? A szájsebészt a héten szeretném felhívni mert már nagyon elegem van a hólyagból. Másnak is volt már esetleg ilyen problémája?
2021. febr. 21. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!