Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől sípol az orrom?

Mitől sípol az orrom?

Figyelt kérdés
Pár hete észrevettem, hogy a bal orrlyukamon nem kapok annyi levegőt, mint a jobbon. Ezt egy olyan nap után, mikor elég sokat voltam kint a hideg levegőn és már éreztem, hogy fáj bent az orrom körüli rész (nem tudom hogy nevezik). Pár nap múlva már ügyet sem vetettem rá. Most a hét elején megint ugyanez történt, de most nem tudok leakadni róla. Ha nagyon nagy levegőt veszek, akkor a bal orrlyukam sípol, de néha a jobb is, amin meg kapok levegőt rendesen. Van, hogy a bal orrlyukam be van dugulva a nap folyamán és van, hogy nincs, de ha nincs, akkor is kevesebb levegőt kapok rajta, mint a másikon. Annyit még hozzátennék, hogy azt vettem észre, hogy éjjel, mikor a jobb felemen fekszek, mintha szépen kitisztulna. Ha ez jelent valamit, 2 éve folyamatos garatcsorgásom van, nem durva, de minden reggel azzal indul, hogy egy adag trugyit krákogok és köpök ki. Nem dohányzom. Be vagyok sz*rva. Orrsprayt nem próbáltam, mert 34 hetes várandòs vagyok.

2021. febr. 6. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

'Orrsprayt nem próbáltam, mert 34 hetes várandòs vagyok.'

És?

2021. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem mertem fújni, mivel megoszlanak a vélemények a terhesség alatti használatáról.
2021. febr. 6. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy fújástól nem lesz baja, próbáld ki legalább, hátha segít.
2021. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harminc eve van. Asszimmetrikus a koponyam, egyik oldalon megtelik az arcuregem plane pollenek idejen, de nem tudom rendesen kifujni azon az oldalon. Neha az orrnyalkahartyam megduzzad, de erzem, ahogy ujra visszaugrik, neha sipol.

En orulok mikor a torkomon keresztul tavozik a trutyi, mert elotte fajni is szokott feloldalt.

Het embert ismerek, akinek orrsoveny-ferdules, kronikus arcureggyulladas miatt volt mutete, de egyikuknek sem lett jobb.

Azert kesobb megnezetnem, nincs-e polipod. Meg persze mit mond az orvos.

En egyutt elek vele, mert nincs gocos gyullasom, es rendszeresen urul a valadek, csak torok iranyaba.

2021. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 6. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!