Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nőgyógyász mennyire megbízha...

A nőgyógyász mennyire megbízható vizsgálatot csinál? 3 hete voltam nála,ha terhes lennék a 8.hetben jártam volna..de nem mutatott semmit az ultrahang.. 100% pontosság? Nem fordulhat elő, hogy nem veszi észre?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 23:55
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
0%
Kedves kèrdezô! Megtörtènhet, de nagyon ritkaság, hogy nem veszi èszre az orvos az embriot! Ha túl korai a terhessèg, elôfordulhat,mert annyira parányi mèg, hogy nem veszi èszre. Azért tanácsos 3. hónaptól menni csak a Nôgyógyászhoz.
2021. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orvoslásban soha nincs 100%. Lehet pl. méhen kívüli terhesség.
2021. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Azert ha mar akkor 8 hetes lettel volna, nincs az a balfhasz orvos, aki ne vette volna eszre. Nem vagy terhes.
2021. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es 12 hetesen (3 hónaposan) azért késő elmenni, mert ha valami gond van (pl. Down-kor, stb) az későn derül ki, amikor már sokkal nehezebb abortuszt csinálni.
2021. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hetesen állapították meg a terhességemet. Full hülye vagyok az ilyesmihez, de még én is kapából láttam, hogy mit kell nézni az uh-n, konkrétan egy nagy fekete folt közepén ott volt egy mini valami, fejjel, kezekkel, lábakkal. Teljesen kizárt, hogy egy orvos ne vette volna észre. Miből gondolod, hogy ennek ellenére mégis (azóta) 11 hetes terhes vagy?
2021. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! 😘

A félelem miatt gondolom ezt

2021. febr. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!