Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek használni bulikban ezt azt?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy dologtól félek, hogy valamelyik szertől leáll a szívem, pedig kipróbáltam ezt azt de csak úgy, hogy nagyon részeg voltam és így nem agyaltam túl a dolgokat, amikor vicces cigizek egy havernál pia nélkül már egyből szarul érzem magam nézegetem a pulzusom s ilyesmi túl parázom az egészet, minden más haverom, fiuk , lányok szarják le, vesznek be mindent , én csak azért félek bevenni, hogy nehogy a szívemmel legyen valami , nagyon magas pulzus, szívritmuszavar vagy ilyenek
2021. febr. 7. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan itt kérsz tanácsot drogozáshoz?
2021. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne járjál olyan bulikba, ahol ez kell a jó hangulathoz. Alapból szorongsz, ez esetben jogosan, pszichológus kell neked és normális társaság! Miből gondolod, hogy a drog az alap a jó szórakozáshoz?
2021. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én jól érzem magam, csak fel dobódik mindig ez a kérdés az agyamba és nem akarom, hogy ne a szívemmel foglalkozzak
2021. febr. 7. 10:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehát könyörgök: mért kell drogozni? Nem kell!
2021. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert ha félsz valamitől és csinálod idővel már nem fogsz félni attól a dologtól szerintem
2021. febr. 7. 11:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De mért akarsz drogozni?
2021. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem aza célom hanem az, hogy ha el megyek bulizni ne attól kelljen parázzak, hogy most vajon lesz-e valami baja a szívemnek tőle vagy ilyesmi , hanem, hogy jól érezzem magam ,legyek felszabadult.
2021. febr. 7. 12:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehát ha nem drogozol, akkor okafogyottá válik, hogy attól félj, hogy milyen hatása lesz a drognak!
2021. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És éljem le az életem úgy, hogy nem csináltam semmit? Pedig akarom
2021. febr. 7. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:
A te világlátásoddal komoly bajok vannak! Neked az a valamit csinálás, ha drogozol? És ezzel mellesleg potenciális életveszélybe (igen, mert sose lehet tudni, mi van benne) és rendőrségi megbírságolásba sodrod magadat. Hát nem, nem ez az élet! Hanem ha sportolsz, társasági játékokat játszol, beszélgetsz, szerelmes leszel, megdolgozol egy lakásért és majd idővel szülő leszel.
2021. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!