Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros és mitesszeres arcra...

Zsíros és mitesszeres arcra mit használjak?

Figyelt kérdés

Régen pattanásos is volt de az elmúlt. Akinek ilyen az arca annak mi vált be? Hogy lehetne végre egészséges az arcom?

Garnier arclemosóm van zsíros bőrre de semmit nem ér.

Köszi a segítséget! 20/f



2021. febr. 8. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Ez nagyon jó


Sima babaszappan is megteszi,mert az szárítja a zsíros bőrt

2021. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szappant nem hasznalunk arcra. Valami normalis arclemoso, hamlaszto, hidratalo, ezekbol kell megfelelot talalnod. A Skinsmart oldalan van egy rutinvarazslo, ami ajanl neked termekeket, en kiindulasi alapnak hasznaltam, nem vettem meg mindent amit ott irt, mert epp nem volt annyi penzem, de mindennek meg lehet talalni az olcsobb megfelelojet is.

A Mixanak vannak pl problemas borre valo lemosoi, hidrataloja + egy szalicilsavas Revox hamlasztot hasznalok, mondhatni “tokeletes” lenne a borom mar, ha nem lenne az a kis hiba, hogy a maszktol kipattog az allkapcsomnal a bor :)

2021. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a sima babaszappanal


13 éves korom óta küzdök pattanásokkal,mitesszereel és zsíros a bőröm is

Sok drága cuccot kipróbáltam már hasztalanul.a babaszappan használt heti 2x megmosod reggelente,bajod nem lesz

2021. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél zsírosat,pl nekem a szotyitól magvaktól nagyon zsíros és pattanásos leszek
2021. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!