Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 éves nő vagyok. Még mindig...

30 éves nő vagyok. Még mindig csúnya a bőröm. Mitesszeres, tág pórusú. Sajnos sokszor pattanások is előfordulnak. Mit használjak?

Figyelt kérdés

Az évek alatt rengeteg krémet, lemosót, habot használtam. Egyik sem volt az igazi. Most már hidratálni is kellene a bőröm mert ráncok azért vannak.

Oriflame bb krémet használok, az úgy vettem észre jó, de már nem sok van és nem tudok ujjabbat venni.

Most egy 400 ftos noname szaliciles arczselét használok. De ez sem az igazi.

Segítsetek kérlek ez a probléma a munkámra is rányomja a bêlyegét, hisz szorongok az arcom miatt és nem merek továbblépni, nem tudok magabiztos lenni.


2017. jan. 14. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Étkezz egészségesen, igyál napi min 2 liter vizet, ne stresszelj, felejtsd el a nasikat vagy lehet hogy valami allergiád van.

Bőrgyógyász látott már téged?

2017. jan. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is az életmódodon kellene változtatni: étkezés, elég folyadék, alkohol és cigi kerülése, sokat lenni a szabadban.
2017. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A stresszet sajnos nehéz kerülni.

Amint az előttem is írták, a sok folyadék, gyümölcs,zöldség, egészséges étrend.. Aztán valakinek ez se segít, meg ki az, aki 100%-an egészséges étrenden él? Ne legyünk álszentek..

Nos, szerintem a megfelelő higiénia is fontos, gondolok itt arra, hogy sok kézmosás szükséges( esetleg kézfertőtlenítő) hiszen ha a kezeddel az arcodhoz nyúlsz sok bacit viszel oda. A telefonodat töröld le heti 2-3x, attól is lehet. Mondjuk lényeges lenne, hogy inkább hol alakul ki pattanás.

2017. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A stresszt nehéz elkerülnöm, bár monst ebben vezetőm nagyon sokat segített, így mérséklődött.

Az étkezésemre figyelni fogok.

2017. jan. 14. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Föleg a kevesebb füszeres étel fogyasztására meg a napi 3 liter vízre figyelj.
2017. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Ajánlanám neked az Ilcsi termékeket. Igaz én 20 éves vagyok, de 3 évvel ezelőtt még nagyon csúnya volt az arcom és gyönyörűen helyre tette. Azóta semmi problémám. Én kozmetikuson keresztül jutottam hozzá. Nem olyan vészes az ára ahogy emlékszem illetve kizárólag természetes összetevői vannak.

Ha megfogadsz egy tanácsot nem kensz az arcodra több ilyen boltban kapható krémet. Némelyik attól is rosszabb mintha nem tennél semmit az arcodra!

Gyógyszertárban lehet kapni Akneroxid krémet vagy Aknezolt. Nagyon jól leszárítják a pattanásokat!

2017. jan. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!