Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomhuzodas lenne?

Izomhuzodas lenne?

Figyelt kérdés
Ma vasarolni voltam kiszaltam itthol az autobol es olyan sar van hogy megcsusztam es hatra estem a fejemet is beutottem picit amit ereztem is hogy faj es hatul a nyak csigolyam de ez egy fel oran belul elmult viszont ra 3-4orara annyira elkezdett fajni elol a nyakamon a torkom koruli izmok inak hogy alig birom mozgatni a nyakam es a fejem es ugy erzem mintha valami szoritana a nyakamat es vissza jott a nyak csigolya fajdalom is.Az utestol meghuzodott volna az izom a nyakamban?Nagyon kellemetlen es felek is nehogy valami komolyabb legyen belolle a valaszokat elorre is koszonom

2021. febr. 9. 00:51
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Sajnos, hogy ez megtörtént! Valòszinû, hogy meghuzodott! Egy-két napig érezni fogod még biztosan! Csinàlj egy meleg fûrdôt, ami ellazitja az izmaidst, utànna àgynyugalom! Minden jòt!
2021. febr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi
2021. febr. 9. 01:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira rossz probalok aludni de azt sem tudok tolle
2021. febr. 9. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!