Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami hír arról hogy az...

Van valami hír arról hogy az egészségügyi dolgozók hogy reagáltak a COVID elleni oltásra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem e volt valami erősebb mellékhatás valakinél, vagy hasonló?

2021. febr. 11. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Azért kell beoltani, mert egyrészt ambuláns rendelések vannak, az egynapos műtétek is már engedélyezve vannak.
2021. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Már mindent engedélyezni kellene, hiszen ugyanúgy nem lehetnek tőle betegek, mint 2020 előtt, meg mostantól kezdve. Nem ezért kaptak oltást ???
2021. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem emiatt kapták az oltást, hanem amiatt elsősorban, hogy a covid ellátás során egyrészt ne betegedjenek meg súlyosan, másrészt ne essenek ki 1-2 hónapig a munkából, harmadrészt ne vigye át kollégájára feleslegesen a vírust, illetve ne vigye haza lehetőleg, mert akkor ilyen ellátás sem lenne. Abban egyetértek, hogy az ellátást már vissza kellene állítani, most már szerintem egyre jobban beindul, de ettől függetlenül a covid ellátásra az ágyszámokat fenn kell tartani, a folyamatos ellátást ott így is kell biztosítani.
2021. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
De mit kell azon fenntartani? Naponta nem hirtelen 5000 emberrel több szorul kórházi kezelésre. Az orvosok 80%-a nem a covid ellátásban dolgozik. Az eü kihasználtságot meg folyamatosan 90% közelében kell tartani, hiszen azért van, nem pedig üres ágyakkal, 25 ezer porosodó lélegeztető géppel, meg 3 millió senkinek nem kellő kínai vakcinával várni a soha be nem következő armageddont, minden mást lerombolva. Már most 10x-ére nőttek az amúgy is több hetes-hónapos várólisták. Konkrét sztori: szemműtétet milyen alapon utasítanak el az amúgy már beoltott orvosok? 3 hónap múlva mennyiben lesz jobb nekik?
2021. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem érted meg, hogy ezeket a szabályokat nem az orvosok hozzák meg, másrészt nem értem miért a beoltott eü. dolgozókra hegyezed ki, mikor sokan be sem oltatták magukat.

Ezt kérdezd meg Káslertől.

2021. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%
Azt tudom hogy van aki eddig simán beoltatta volna magát már az sem akarja mert elhallgatják hányan haltak meg oltás után az idősek otthonában.
2021. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!