Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészségügyi szolgálati...

Az egészségügyi szolgálati joviszonyban a besoroláskor figyelembe fogják venni a korábbi szórakoztatóiparban lehúzott éveimet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez tuti?
2021. jan. 27. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelen tudomásunk szerint csak az egészségügyben eltöltött idő számít.Munkaügyeseket meg kell kérdezni.
2021. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De milyet, go-go girl ?
2021. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak az eüben töltött időszakot veszik figyelembe. Szolgalati jogviszony: avagy hany év szolgalati idovel rendelkezel az adott teruleten. Ahogy a fegyveres testuletekben is. Sztem akinek alig vannak évei az eüben alacsonyabb lesz az alapilletménye. De ez csak az en logikus meglatasom. Mert mondjuk miert lenne magasabb az alapilletménye egy 20 év szórakoztató iparban töltött dolgozónak mint egy 10 évet egészségügyben letőltött ápolónak.A kjt megszűnik az eüben ami azt jelentheti h más munkáltatóknál/területen/ letőltött éveket nem veszik elvileg az alapilletménynél figyelembe. Csak az eüben töltött időt. Ha most kezdtél az eübe avagy 1 évnél rövidebb ideje dolgozol akkor a fizetesi besorolasodon belul a legalacsonyabb alapilletményre lennél jogosult elvileg. A kjt-nél figyelembe vették a korábbi más munkáltatónál töltött éveket de itt ugy nez ki nem fogják😕mivel hasonló szabályok fogják érinteni mint a fegyveres vagy katasztrofavedelem szolgálati jogviszonyt. Mindenesetre erdemes az uj szerzodest munkajogasznak vagy vmi szakmabelinek megmutatni.Fenti infokat en is úgy kaptam.
2021. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebbe a mostaniba csak az eü számít bele majd, pár kivétel van ugyan, de abban nincs szórakoztatóipar benne.
2021. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nem gondolom, hogy ez probléma, mivel a gyakorlottabb, tapasztaltabb eü dolgozókat ezzel ugymond jutalmazza a tapasztalatlanabbakkal szemben. De ez abból a szempontból nem fer, hogy hátrány anyagilag nem érhetné azt aki átlép az uj jogviszonyba.Tehát ki kellett volna dolgozni egy olyan jutalmazási rendszert a tapasztaltabbak számára ami egyeseknek nem jár bércsökkenéssel ám az említett csoportot díjazza.
2021. febr. 3. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelembe veszik elvileg majd.
2021. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár tudom, olvastam a 10 oldalas tájékoztatót es a szerződés mintát.
2021. febr. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!