Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet bírni 24...

Szerintetek ki lehet bírni 24 órát ébren úgy, hogy abból 8-at dolgozom?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 05:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. Ha előtte kicsit jobban rápihensz, akkor nem is lesz túl megterhelő. Én már sokszor voltam ébren 24órát vagy többet egyszerre. előtte utána bepótlod :)
2021. febr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Párommal történt az alábbi eset 2 éve:

Mi Bp-n élünk. Péntek reggel 6 körül kelt, ment le Zala megyébe egy ügyfélhez. Onnan délután ért haza, de közben kiderült hogy egy másik ügyfélnek nincs meg egy fontos termék, sos kell neki, ki kell menni érte a gyártóhóz Olaszországba. Péntek este elindult Olaszba (vitte az egyik lányát, de a lánynak nincs jogsija, szóval végig párom vezetett). Odaértek szombat reggel, délelőtt ott voltak a gyártónál, délután még csináltak egy kis városnézést, szombat este indultak haza, vasárnap reggelre hazaértek, még beugrottak az ügyfélhez a termékkel, szóval kb vasárnap délre ért haza párom. Arra már nem emlékszem hogy mikor aludt el, de kb 55 órát volt ébren, és ez idő alatt levezetett 2-szer olasz-magyar távolságot +még kb fél Magyarországot.

2021. febr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én huszonpáróra után már zombi vagyok, igaz, mikor ilyet csináltam, nem volt szándékos (megcsúsztam egy munkával), nem "pihentem rá" előre.

De kávé + koffein tabival kb 30 órát húztam le, nem az egészet, de jó részét munkával. Volt pár mélypontom, de ha azokon átlendül az ember, nem gáz.

Az rosszabb volt, hogy az elkövetkező napokra totál felborította az alvás-ébrenlét rendjét.

2021. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Simán.

Dolgozó anyukaként tudnok mesélni.

Kruppos volt mindkét gyerekem. Éjjel ülő helyzetben tartottam az ölemben az alvó gyereket, folyamatosan figyeltem, hogy jól be legyen takarva, mert nyitott ablaknál jobban kapott levegőt. Reggel cseréltem a férjemmel, és mentem dolgozni.


Szerencsére mindig csak a betegségek elején volt ilyen, nem tartott több napon át.


Huszonéves koromban szórakoztunk a barátokkal, hogy diákunkán lenyomtunk 12 órás műszkot reggel 6-tól este hatig, azután egy másik cégnél egy éjszakás műszkot este 10-től reggel 6-ig. Ezt rendszeresen eljátszottuk, és meg sem kottyant.

2021. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4, huszonévesen diákként azért más, akkor még jobban bírja az ember :D
2021. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm aki 24-órában dolgozik/ügyel. Én is amikor ügyeltem este 6-tól másnap reggel 9-ig dolgoztam. Ritkán aludtam előtte, hajnalban pár kávé azért kellett.. Kibírható, de mondjuk függ, hogy milyen az egészséged.
2021. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindjárt letelik! :)

2021. febr. 12. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy bírod? :)
2021. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam álmosnak
2021. febr. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!