Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pécsi pickszalámi gyár?...

Pécsi pickszalámi gyár? Minden irjatok le amit tudni kell róla, milyen hely, mennyit keresnek az ott dolgozók csomagolóként, hogy lehet birni stb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szegediben dolgoztam csomagolóként. Nagyon könnyű meló. 3 műszakban voltam. 93 ezer körül volt a fizu.
2016. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyat mondtak hogy 2 fokban kell dolgozni...:/ es hogy nagy sz**as az egesz.
2016. febr. 19. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 fok körül. És egy picit sincs hideg, mert jó kis ruhákat adnak rád. A legjobb pedig az, hogy ők mossák! :D
2016. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Egész nap pickszalámit ehetsz.
2016. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

A csomagolóban inkább csak éjszakai műszakban, amikor nincs ott a vezetőség. Viszont vannak olyan területek, ahol lehet. Szeletelőben pl. egy rúddal is megettem nappal.

2016. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!