Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító, hogy nő...

Nagyon visszataszító, hogy nő létemre kicsit erősebb a hasamon a szőr, tehát már nem pihés?

Figyelt kérdés
Lenne rá gyógyszer, de arról meg több fórumon azt olvastam, ha valaki kis időre is abbahagyja, akkor még inkáb erősebb, dúsabb lesz. Szóval folyton epilálnom kell, de amikor kiserken érezhető...

#szőr, ismerkedés
2021. febr. 12. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod megnőni, akkor nem gond.
2021. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az sem zavarna, ha olyan borostás féle jellege van, ha kezdenek a szőrszálak kinőlni, de még nem lehet epilálni a hosszúsága végett,
2021. febr. 12. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem kicsi a farkam, szóval ennyi kompromisszumot simán megérne.
2021. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, de azért függ attól mit jelent a "kicsit erősebb". Mer ha olyasmi mint Chewbacca hasa az már azért zavaró.
2021. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös a hasam,eddig nem szedtem le,de szerintem nyárra leborotválom majd.L.
2021. febr. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyantázás segít, minél többet gyantáztatod, annál ritkább lesz a szőr, van akinek egy idő után el is tűnik.
2021. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös, eddig senkit sem zavart. L.
2021. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!