Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen "másokat megbotránkozta...

Milyen "másokat megbotránkoztató" egészségvédelmi szokásod van?

Figyelt kérdés
Mondom a sajátjaim, hogy értsd: gyakran zuhanyzom hideg vízben (heti 2-3x és nem szoktam megfázni). Gyümölcsöt eszem reggelire (alma, narancs, ilyesmik). Mindenhová igyekszem gyalog menni (akár napi 20-30 km is lehet). Vannak hasonló dolgaitok?

2021. febr. 12. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szájmaszkot viselek.
2021. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm... az inkább egy elvárt minimum mára, de azért köszi!
2021. febr. 12. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Slenderman?
2021. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedek gyógyszereket. :)
2021. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3, ő is szereti a gyümölcsöt?
2021. febr. 13. 08:18
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Egészségesen étkezem, pedig alapvetően vékony vagyok. Csak mindig megbotránkoznak ha látják hogy valami diétásnak titulált kaját eszek pl. salátát hogy hova akarok még fogyni Mintha nem ehetném csak mert finom :D
2021. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják, aki keveset eszik, tovább él.
2021. febr. 13. 23:33
 8/8 Metionin ***** válasza:
De nem eszem keveset, sőt. A méretemhez képest elég sokat eszek. Csak sok kaját kifejezetten a fogyókúrákhoz társít sok ember pl. saláták, zabkása, bulgur, növényi tej, puffasztott rizs stb. és ha meglátják hogy ilyet eszek épp, elkezdenek beszólogatni hogy ne fogyózzak, meg fogok halni. Nekem amúgy kell a sok kalória mert sportolok, az anyagcserém meg gyors, ha akarok izmot akkor biza enni kell.
2021. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!