Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiknek száraz,berepedezett a...

Akiknek száraz,berepedezett a kezük,ti hogyan törlitek ki a feneketek?

Figyelt kérdés

Ugye fenéktörlés közben azért a wc papírt megfogjuk,és akár a kézfejünkhöz hozzá érthet véletlenül is.


És így könnyű elkapni valamilyen fertőzést.

Ha jól tudom,az emberi székletben is lehetnek tetanusz baktériumok is.


2021. febr. 14. 02:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem a fertőzés miatt írtam.

Szerintem fizikailag képtelenség úgy magad alá nyúlni,hogy ki is töröld rendesen és ne is kend szét valahol a wc-t.


Egyébként férfi vagyok.

Azt tudom,hogy nőknek hátulról elölről nem is szabadna a fertőzésveszély miatt,bár én el nem tudnám képzelni,hogy fordul meg valaki fejében,hogy ilyen irányban törölje ki magát.

Elölről hátulra való törlésnél pedig egyértelműen az a kézenfekvő,ha hátulról törlöd ki magad,a kezünk sem olyan hosszú,hogy ezt kivitelezzük.

2021. febr. 14. 10:33
 22/25 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek ez esetben a rossz feltételezésért.
2021. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

19: miért lehetetlen?

20: elölről hátrafelé milyen fertőzést tol?

2021. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy sokan félreértjük egymást.


Ugye az elölről és a hátulról jelenti az irányt,hogy merről merre törüljük,és a pozíciót,hogy honnan férünk hozzá.


Így valószínűleg félreértik egymást.


Akkor így írom,hogy érthetőbb legyen.

Én mindig a "fenekem mögé" raktam a kezemet és úgy töröltem,vannak akik szerint ez elölről is meg lehet tenni,székelés esetében,mint amikor a nők a nemi szervüket törlik,az elülső irányból.


Én ezt tartom fizikailag képtelenségnek,hogy valaki a nemi szervén túl nyúlva előre fele hajolva a végbélnyílását elérje és még azt rendesen ki is törölje.

Ugye azért jött ez az ötlet,mert mikor ráülsz a wc-re,akkor hátulról nem férsz hozzá,mert a feneked mögött már nincs hely.

Elöl pedig,a lábad között van némi hely,ott lehet benyúlni.A nők ott szokták a nunit megtörölni.


Én azt gondoltam,hogy akik "ülve törlik ki" ők azt értik alatta,hogy kicsit felemelkednek a wc-ről,de nem állnak fel teljesen és hátra teszik a kezüket,így fér be hátul a kezük.


Eszembe nem jutott,hogy valaki elölről,a nemi szervén túl nyúlva törli ki a fenekét,ülő pozícióban a wc-n,mert csak onnan lehet a kezet bevezetni.

2021. febr. 14. 11:28
 25/25 A kérdező kommentje:

Tudom kissé túlbonyolított,és komikus már az egész:)

Meg nem is erre irányult az eredeti kérdés,csak hogy így felhozták elgondolkodtam:)

2021. febr. 14. 11:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!