Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfüggesztették az Astrazenec...

Felfüggesztették az Astrazeneca alkalmazását, vajon a többivel is majd ez lesz?

Figyelt kérdés
Először is, nem vagyok oltásellenes, csak reálisan gondolkodó. Ma több országban is betiltották az Astrazeneca oltást, a mellékhatások miatt. Gondolom a többi oltóanyag is ilyen gyorsan lett kifejlesztve, és emiatt én ezt az egész oltsunk minél hamarabb dolgot emberkísérletnek gondolom. Plusz gazdasági versenynek, ahol nem a biztonságos oltás kifejlesztése számít, hanem a minél hamarabbi, hogy ez az oltási verseny meg legyen nyerve. Arra kiváncsi vagyok, hogy ezek után a média hogy fog nyilatkozni az "oltakozásról", és arra is, hogy a többi oltóanyagról mikor derülnek ki a mellékhatások. Alapvetően azt sem lehet tudni, meddig ad védettséget, mégis oltási igazolásról stb beszélnek. Az egész nekem fejetlenségnek tűnik, de hogy az egyik oltóanyag hatását felfüggesztették, az erősen elgondolkodtató. Szerintetek mi várható?
2021. febr. 17. 21:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jav: oltóanyag használatát
2021. febr. 17. 21:58
 2/14 Angel3000 ***** válasza:
63%
Kedves kérdezô! Elég furcsa dolgok történnek manapsàg, én màr semmin se lepödöm meg! Én az orosz vakcinàt vàrom! A szûleimet gyerekkorukban orosz vakcinàkkal oltottàk be és minden rendben volt!
2021. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet tévedek, de ha jól tudom, az AstraZenecaval 18-65 közti krónikus betegeket oltanak. Ennek ellenére a nem krónikusok is ezt kapták, és rosszul is vannak tőle. Plusz a hajléktalanokat is ezzel oltották.
2021. febr. 18. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Te valami nagyon fake news-bol tajekozodsz.
2021. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz! Nézz utána! Németországban pl felfüggesztették a mellékhatások miatt.
2021. febr. 18. 19:39
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
És még?
2021. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És még? És még megkérdezném hogy hányan olvasták el, hogy melyik oltás mit tartalmaz. Az AstraZeneca pl csimpánz adenovírus mellett abortált emberi vese sejteket. Szóval az és még jogos!
2021. febr. 18. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
És még hol függesztették fel?
2021. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jól van. Így járnak, akik csak magyar oldalakról tájékozódnak. Így tovább!
2021. febr. 19. 12:26
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
És még hol függesztették fel?
2021. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!