Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyton visszatérő fertőzésem...

Princess1322 kérdése:

Folyton visszatérő fertőzésem van fehér darabos váladék viszketés, nyaralok egy hónapig vettem egy 6 db os canesten kúpot van krémem is de a második tabletta urán megjött felfüggesztettem a kezelest, ma múlt el hatni fog a maradék 4 tabletta?

Figyelt kérdés
Aggódom ugyanis már szerintem annyira félek hogy elkapok valamit hogy nem merek lefeküdni senkivel akkor sem ha epp semmi tünetem nincs
2016. jún. 1. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.De ha nem, próbáld a betadin kúpot,utána a h.flora vissza állitót ne felejtsd el.

Ha nem akkor menj dokihoz.

2016. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem otthon kell magadat kezelni mindenfajta vény nélkül kapható s..rral, hanem el kell menni orvoshoz, hüvelykenet tenyésztést kell csináltatni, abból kiderül, hogy pontosan milyen kórokozó van a hüvelyedben, milyen számban és kapsz célzott kezelést, utána pedig kell csinálni egy hüvelyflóra helyreállító kúrát és akkor nem lesz gond.

Valószínűleg nem gombás fertőzésed van, vagy valamilyen kevert fertőzés és azért tér vissza állandóan, mert nem a megfelelő kezelést kapod.

Illetve ilyenkor a törölközőket, fehérneműket magas hőfokon kell mosni, pamut fehérneműt kell hordani, illetve ha netán fog. gátlót szedsz, akkor azt abba kell hagyni, mert sajnos valakiknél pont ezt a hatást váltja ki. De ha nem szedsz ilyet, akkor is orvoshoz kell menni!

2016. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan orvoshoz megyek de kozbe jott egy eleg hosszu ideig tarto utazas.. szoval men megoldhato az orvos. Ezert addig probalok valamit tenni. De koszonom szeoen a valaszokat:)
2016. jún. 5. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nyilvan orvoshoz megyek de kozbe jott egy eleg hosszu ideig tarto utazas"

Nem is ilyenkor van a gond, nem is ezért írtam, amit írtam, hanem arra, hogy azt írod, hogy folyton visszatérő fertőzésed van. Vagyis nem ez az első, hanem ez egy állandó dolog. Amivel meg azt tudod tenni, amit fentebb már írtam.:)

2016. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!