Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki kapott már covid oltás...

Aki kapott már covid oltás miatt levelet, hogy oltani fogják, a levél megérkezése után mennyi idő múlva kereste a háziorvos?

Figyelt kérdés

Az áll a levélben, hogy a háziorvos fog engem keresni. 1 hete jött meg a levél, de még nem keresett.

Csak a kérdésre válaszoljatok légyszi. Nem érdekelnek hogy ki oktatja be magát és ki nem és a miért sem. Köszönöm



2021. febr. 19. 06:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mégegyszer megkérnék mindenkit, hogy csak a kérdésemre válaszoljon. Nemérdekelnek a vakcinával kapcsolatos véleményetek.

A levél azért kell, mert van benne egy papír amit vinni kell a háziorvoshoz

2021. febr. 20. 07:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszed sincs gáz. Én írtam az első oldalon, hogy ugyanaznap hívták anyámat: a levelet a dokitól hazafele látta, hogy be van dobva, úgyhogy esélye se volt vinni magával. De volt a dokinál is, az asszisztens már előre töltögette.
2021. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
1 hét múlva hívtak fel.
2021. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Édesapám rákos beteg és idős. Több éve küzd a rákkal, nem régen is kapott kemot. Nagyon sok, nem krónikus de hasonló éveiben járó ismerősünk kapta meg a kemot. Mindannyian ugyan ahhoz a háziorvos járnak. Mikor megkérdeztük, ő miért nem kapott még, a válasz az volt, hogy nem ő dönti el. Míg ha rákeres az ember az interneten, vagy mint mi is tettük, felhívtuk a koronavírus oldalon az info számot, kaptunk egy telefonszámot és megkérdeztük hogy akkor most ki dönti el és miért nem kapta még meg. Az első között kellett volna lennie. Ekkor mondták el, hogy a háziorvos dönti el. Mikor megtudtuk, nagyot koppantunk. Hazudott a háziorvos! Pedig gyakran tejelünk neki IS! Ennyit arról, hogy mindenkit megakarnak menteni... Sok szerencsét mindenkinek!
2021. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
a második mondatban vakcinát akartál irni gondolom. egyébként a gyerekek és esetleg a szüleiket akarják hogy kinevelödjön a rabszolganemzedék az 50 pluszosakkal pedig orosz rulettet játszanak .a kormányokat meg szépen lefizetik hogy kussoljanak és tunkolják a csodaszert a népre
2021. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
#15 #14 vagyok, Ha rám gondolsz, nem vakcinát akartam írni. Kemot akartam írni. Vakcina még sehol sincs, se értesítés, levél stb. Mint mondtam, sok szerencsét mindenkinek!
2021. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16, erre gondolt szerintem az előző válaszoló: "Nagyon sok, nem krónikus de hasonló éveiben járó ismerősünk kapta meg a kemot."

Gondolom az ismerősök nem kemót, hanem oltást kaptak. :)

2021. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
#15, #16 - Köszönöm az észrevételt. Igen, ott vakcinát szerettem volna írni. Elnézést!
2021. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki kemókat kapott, és azt mondta neki az orvosa, hogy felejtse is el az oltást, mert az oltás is veszélyes lenne neki, mivel némelyik erős immunválaszt vált ki, és nem biztos, hogy fel van rá készülve a legyengített immunrendszere.
2021. ápr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!