Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész napom egy rettegés! Mit...

Egész napom egy rettegés! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden reggel úgy kelek fel,hogy jaj ma mi lesz,mer körülöttem mindig történik valami, rengeteg ember fenyegetőzik öngyilkossággal, családom kiakaszt, nem vesznek semmibe sem, barátom nem érti meg miért vagyok ilyen (3éves kapcs) Félek valaki meghal körülöttem, félek mindentől, és a legnagyobb hibám, hogyha valaki bánt, esetleg megüt, vagy csak simán szavakkal, akkor sem tudok rá haragudni, ha nem keres egy napig, akármit mondott felkeresem én hogy remélem nincs baja.. egyszerűen rettegek, hogy meghalnak, vagy bármi történik..éjszakánként 2-3-4 óra a maximum alvás, állandóan azt érzem valami baj van
2010. aug. 17. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezzel görcsölöd magad nem vezet sehova. Csak tönkreteszed a napjaidat. Próbálj nem figyelni ezekre a dolgokra, a fenyegetőzésekre bár tudom hogy nehéz. Nem értem ki az a rengeteg ember aki öngyilkossággal fenyegetőzik körülötted? Mind csak sajnáltatja magát kivéve aki nem, de ilyet akkor sem szabadna mondani.
2010. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen fordulj pszichológushoz. Ez nem vicc. Tud segíteni. Ne arra gondolj, hogy rossz fog történni, hanem mindig valami jóra.
2010. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, egy terapeuta és a kognitív terápia csodákat művelhet. A szakember szépen rávilágít a gondolkodási hibáidra és az útmutatásai alapján szépen "javíthatod" azokat. A gyógyulás kulcsa a saját tevékeny, intelligens hozzáállásod. Sok sikert! :)
2010. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!