Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arrol, ha...

Mi a véleményetek arrol, ha egy fiut nagykorúként metélnek körül?

Figyelt kérdés
Van ilyen ismerosotok? ferfi es noi oldalrol van tapasztalatotok hogy miben lesz masabb, jobb?
2021. febr. 21. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Semmi.
2021. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi értelme van levágni a fitymát?
2021. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Az ami kiskorban is, hogy felesleges, es szebb sem lesz tole.
2021. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Én sem értem, ha nem okoz egészségügyi gondot, miért vállalja be valaki?
2021. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Rákerestem erre a dologra, és a makkot attól fogva nem védi semmi, kiszárad a bőre, megvastagszik, és érzéketlenebbé válik. Aki nő képes a hüvelyi orgazmusra, annak jó lesz, mert az érzékenység csökkenése miatt 20 percig is elreszel a körülmetélt férfi, amíg képes elélvezni. Akinek nincs hüvelyi orgazmusa, annak ezt gyötrelem végigvárni.
2021. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
5-ös vagyok: egy kapcsolatom is ezen borult meg, 8 éves korában körülmetélt férfival jártam, és lehetetlen volt kivárni, míg elmegy, kínomban kiváltam a kapcsolatból, annyira örömtelen volt a kínlódós szex vele. Már a nyálkahártyát is kidörzsölte annyi rengeteg idő alatt.
2021. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ostobaságok a válazok. Engem is huszonévesen metéltek, és makkom lett kiszárdat, és 20 percet sem kell felétélenül "reszelnem". EÜ okok miatt lettem metélve, és soha nem volt emiatt szexuális vagy egyéb gondom.
2021. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi ok nem indokolja, akkor szerintem nincs értelme.
2021. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!