Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen tesco jellegű biztosításról?

Figyelt kérdés

Ma jött szembe és nagyon jól hangzik:

[link]

Van ugyan életbiztosításom, amit lelkesen fizetek, de semmilyen kivizsgálás, orvosi vizsgálat nem jár hozzá, csak ha magam elballagok és kifizetem.



2021. jan. 4. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én fenntartásokkal kezelném... Itt van pl. ez a passzus:


"Magánorvosi ellátás sorbanállás nélkül

Magánorvosoknál vehet igénybe nagy értékű diagnosztikai vizsgálatokat (CT, Cardio CT, MR), vagy egynapos műtét keretében elvégezhető beavatkozásokat, sorbán állás és adott összeghatárig fizetés nélkül"



Mi az az "adott összeghatár"....??? Le van írva valahol...? És ehhez képest milyen magánorvosnál, mennyibe kerülnek azok a bizonyos beavatkozások?


Számomra ezer sebből vérzik, de lehet hogy én vagyok túl szkeptikus....

2021. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ami túl szép ahhopz, hogy igaz legyen, az nem is igaz.
2021. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Az összegek le vannak írva elég pontosan.

Nem rossz biztosítás, de sok más biztosítónál is megkapod ennyiért.

Én az Unionnál dolgozok. Nálunk elég kedvező és széles körű szolgáltatást nyújt az egészségbiztosítás.


Ha egy biztosítási tanácsadónál kötsz ilyen szerződést talán annyival jobb, hogy több segítséget kapsz. Kérdezhetsz, körbejárhatod minden oldalról a szerződést, és ha gond van akkor is kapsz segítséget nem neked kell utána járni dolgoknak. A Tesco valószínűleg nem ad (nem tud adni) ilyen supportot.


Ha gondolod kalkulálhatok neked egy díjat hasonló tartalomra ;)

2021. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as, tudom ez egy másik topik lenne, nem is akarok feszkót kelteni, nem is a Te hibád, de hatalmasat csalódtam a "tanácsadók"-ban. Konkrétan volt egy kedves úriember (Zrt-től), akinél kötöttem életbiztosítást, lakáskasszát, illetve egy szakmai felelősségbiztosítást. Utólag kiderült, hogy az életbiztosítás nem arra való, amire számítottam, a felelősségbiztosítás nem a mi szakmánkhoz kapcsolódik, abban nem sokat ér. A legnagyobb problémám, hogy azon kívül, hogy új dolgokra rábeszélne, azon kívül érdemben nem lehet elérni. Biztos az én hibám is, mert nem szeretek személyesen találkozni és csevegni, sokkal inkább szeretném az e-mailt.


A fenti linken ami nekem tetszett, hogy pont az, amire szükségem van, X életkorban szeretném viszonylag rendszeresen szeretnék átfogó szűrővizsgálatokra ellátogatni, amúgy semmi (ismert :D) bajom nincs, de jobb félni :D Ilyen egyszerű igényre keresek valamit.

2021. jan. 5. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

4: jogos a szkepticizmusod!

Sajnos a tanácsadók nem azt nézik, hogy az ügyfélnek mi a jó, hanem hogy az ő jutalékuk mennyi lesz...


Nyilván nem az összes, de a többség... :(


Nem csak biztosítás témában....

2021. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!