Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat foltos hajhullást...

Jakob kérdése:

Mi okozhat foltos hajhullást gyereknél?

Figyelt kérdés
Kisfiam haja körülbelül egy éve elkezdett foltokban kihullani. Eleinte csak itt ott, de mostanra már alig van haja. Természetesen voltunk több orvosnál is, kaptunk rá különböző krémeket, vitaminokat, gyógyszereket, de egyre rosszabb. Az összes lelete amúgy negatív lett. A dokik szerint autoimmun betegség okozza, de ennél tovább még nem jutottunk. Találkozott már más is hasonlóval? Nem tudtok valami speciális kezelésről, klinikáról, ami ilyennel foglakozik. Sajnos most csak annyit mondanak, hogy kenegessük és majd meglátjuk 3 hónap múlva. Előre is köszönöm!

2021. febr. 21. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves?

A masszív amfetamin fogyasztókra jellemzõ a hajhullás:/

2021. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tanácsot nem tudok adni,de én ugyanígy jártam ,nekem csak egy fél tenyérnyi foltban nem volt évekig. Minden létező kivizsgáláson jártam szerintem ,semmit nem találtak. Próbáltam mindenféle vitamint,hajszeszt , közben kiderült,hogy lisztérzékeny vagyok ,megörültem hogy biztosan visszanő ha diétázok ,hát nem .

Amitől NÉHÁNY SZÁL kinőtt ,az a varga hajcseppek voltak . Így van már a kopasz foltomban kb 10 szál haj .

Fórumokon olvasni,hogy sokszor mindenféle kezelés vagy életmódbeli változtatás nélkül néhány év múlva újra kinő . Valamilyen autoimmun betegség az igaz,de nem nagyon tudják pontosan mi ez . Mivel a te fiad még gyerek,én úgy gondolom ha voltatok góckutatáson ,és nem találnak semmit,akkor még mindig van esélye,hogy VALAMIKOR,TALÁN kinő a haja . Ennél biztosabbat nem fog senki mondani sajnos.

Hajklinikára ne is vidd el,marha nagy pénzlehúzás és semmire nem jó .

2021. febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos van tapasztalatom a fiammal. Fél éves korától kezdve áll fent ez a probléma. Eltűnik, de olykor újra előjön. Mindenhol azt olvasom, hogy autoimmun betegség, de NEM IGAZ!!! Csak ráfogják. A fiamnak teljes immun térképet csináltunk, és teljesen rendben van. A fiam most 17 éves, és amit én tapasztaltam és amire készülni kell:

1. Visszatérő probléma lesz, lesznek jobb évek, lesznek rosszabbak.

2. Nem tudom bizonyítani, de fogzáskor jött elő, és fogváltáskor erősödött. Fogváltás után 4 évig gyönyörűen visszanőtt. Most megint gond van, megyünk is a fogorvoshoz, gyanús, hogy jön a bölcsességfoga. Nem tudom bizonyítani,de a fogat érdemes nézni.

3. Örülj neki, hogy fiad van. Borzasztó ez egy lánynak. A fiúk lenyírják a hajat 0-ra és kész.

4. A fiad nem beteg, egészséges, azon ne idegeskedj.

5. Dr. Immun hajcseppek nekünk beválltak, most is használjuk és ugyan hullik, de nő vissza(nem kiabálom el.

6. KITARTÁS!!!

2021. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!