Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy egészségügyis...

Mennyit ér egy egészségügyis szakgimi, ha orvosira akarok menni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
10-es! A férjem orvos és, korábban eü suliba járt. Nem tanult földrajzot, éneket, rajzot, ezek helyett tanult szaktantárgyakat, amelyek közûl csak az ápolástannak nem vette hasznát a későbbiekben. Az igaz, hogy bioszból 2 évig tanárhoz is járt, de összességében nem járt rosszabbul, sőt! Ti hasznát vettétek a földrajz és ének oktatásnak? A Biológiat elég komolyan veszik az eü szakgimiben.
2021. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
11-es! Akkor ugorj neki még egyszer annak, amit írtam. " Ha kap rendes felkészítést a felvételihez, akkor esetleg van értelme, máskülönben csak a bejutását nehezíti. " A saját válaszomból idéztem. A földrajz meg ének nem tudom hogyan jön ide, de szerintem te sem, csak akartál valamit kommentelni.
2021. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kései Sirató ***** válasza:
28%
“Csak” néhány tárgyból veszed majd hasznát, pl. anatómia, gyógyszertan, járványtan, sebészet, belgyógyászat, szülészet, kórtan. Az orvosok lenézik az asszisztenseket, tisztelet a kivételnek. Én viszont emlékszem rá, hogy a szobatársamnak előnyt jelentett az egyetemen az egészségügyi középvégzettség.
2021. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

"Ti hasznát vettétek a földrajz és ének oktatásnak?"


Igen, hasznát vettem, nem lettem szakbarbár.


"anatómia, gyógyszertan, járványtan, sebészet, belgyógyászat, szülészet, kórtan"


Ismételten azt tudjuk leírni, hogy amit egy szakközépben tanulsz, azzal tárgyanként átlag fél órát spórolsz meg vizsgaidőszakban. Magyarul kb. semmit. Cserébe lehet menni, pelenkázni... Hát bocsánat én az ápolástant egyetemen is utáltam.

2021. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

#6 brutál le lett pontozva, pedig egyetértek vele.

Egy jó gimnázium és emelt biológia-kémiai felkészítés kell. Minden mást meg majd megtanul az egyetemen.


Egy orvosnak legyen legalább egy minimális alapműveltsége, ezért nem árt ha tanul földrajzot és "éneket" többek között.

2021. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!