Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet,hogy hülye kérdés,hogy...

Lehet,hogy hülye kérdés,hogy ha esetleg tapasztalt e már valaki ilyet,hogy ha a fél lábamon állok esetleg kicsit hátra dőlök a hasam bal oldalon kidudorodik.Ez mitől lehet? Vagy természetes csak nekem nem tűnt fel eddig?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Egylábon csak akkor tudsz egyensúlyozni, ha picit azonos oldalra dőlsz, ami viszont ilyen hatással van a hasadra (főleg túlsúlynál). Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ezt hogy fedezted fel :D
2021. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem ez kizárólag teliholdkor fordul elő és akkor is csak úgy, ha kelet-északkelet felé fordulok.
2021. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Hát tusolás után,egyáltalán nem vagyok túlsúlyos,hasam is alig van. Csak nagyon furcsa volt,hogy csak bal oldalon dudorodik ki és jobb oldalt egyáltalán nem.

2. Nem viccből kérdeztem

2021. febr. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!