Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lesz meg az atoltottsag...

Mikor lesz meg az atoltottsag hogy nyissanak vegre?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Nekem ezzel az a bajom, hogy soha többé nem mehetnék sehova kb. a párommal együtt - neki nem javasolják az oltást egészségügyi okból.

Az biztos, hogy érdekes időszak elé nézünk ilyen téren.

(#4 voltam)

2021. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Pont hogy titeket ez védené meg,ha az emberek nagy része beoltaná magát. És akkor ti is kimozdulhatnátok "biztonságban"
2021. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én regisztráltam, mert krónikus betegségem van, és már megkaptam az első oltást múlt héten, pedig csak 43 éves vagyok.
2021. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mindenki egyetert benne, hogy aki nem oltstja be magat, tobbet ne mehessen kozossegbe, maszkot kelljen hordania, legyen megkulonbkztetve. Ez common sense. De azokat miert korlatozzak, akik oltva vannak nem teljesen ertem. Persze hordjanak maszkot, mig elerjuk a 80%os atoltottsaglt, de azert nekik lehessen maszkban utazniuk karanten nelkul pl.
2021. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!