Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a fogfajas...

Mit lehet tenni a fogfajas ellen? Már nem hat semmi féle fajta gyógyszer.

Figyelt kérdés
Persze a fogorvoshoz menésen kívül.

2021. febr. 24. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegfűszeget szetragni és a foghoz fog a tenni, vigyázz csíp mikor szetrágod
2021. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szegfűszeg, ahogy írták is, van aki szemes borssal teszi ugyanezt.


Vagy alkoholt rajta tartani, kb fél percig. Egy negyed órára elzsibbad tőle.

2021. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 PetheD ***** válasza:
Ha magas szesztartalmú alkoholt tartasz a szádban fél-egy percig, valóban hatásos, bár erős fogfájásnál célszerű többször megismételni. Nálam a svédcsepp is szokott segíteni.
2021. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

elmenni az orvoshoz.


Sok mindent lehet otthon kezelni hatásosan, ez épp nem az!

2021. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem hat semmilyen gyógyszer, akkor nem sokat tudsz tenni ellene házilag.

Ami fontos, az az, hogy mielőbb fogorvos menj!Nekem tavaly volt egy ilyen fogfájásom, semmi sem használt, aztán mire a megfelelő orvoshoz kerültem, csonthártyagyulladásom is lett, a fél arcom bedagadt. Szóval menj mielőbb fogorvoshoz, lehet antibiotikum is kelleni fog!

2021. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Viszont azt nem értem hogy miért mondják sokan a fogorvoshoz menést.

Ha van más módszer is miért menjek fogorvoshoz?

2021. febr. 24. 21:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert lehet, hogy olyan dolog okozza a fogfájást, amit csak a fogorvos tud megoldani. Pl. gyulladás. A gyulladás elég veszélyes is lehet. Az is lehet, hogy olyan állapotban van a fog, hogy gyökérkezelni kell.


Nem tudom milyen más módszerre gondolsz. Ha van is ilyen, az csak ideig óráig fogja enyhíteni a tüneteket, nem oldja meg az alap problémát. Kezelés nélkül csak rosszabb lesz, hidd el.

2021. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én elhiszem.


Azt már tudom hogy be van gyulladva a fogam de attól még nem muszáj pont fogorvoshoz Szerintem

2021. febr. 24. 22:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért nem muszáj? Mit tudsz te tenni?

Ha nem mész időben, lehet az lesz a vége, hogy ki kell húzni azt a fogat, azt szeretnéd?


Ha félsz a fogorvostól, keress olyat, akiben megbízol. Vannak még rendes, lelkiismeretes fogorvosok.

2021. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9


Azért nem megyek mert azt mart tudom hogy nem csak hogy ki kell húzzák ki kell mutsek és még másik két fogamat is.



És amúgy igen félek mert ez egy rémisztő dolog. Bármilyen lelkiismeretes is legyen a fogorvos csak fogorvos marad.

2021. febr. 24. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!